Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már nem tudom mitévő legyek ....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom mitévő legyek . Megéri még szenvednem?

Figyelt kérdés
Ex barátnőmmel szakítottunk 2 és fél hónapja és még mindig szeretem.Minden nap beszélünk fb-n és azt állítja hogy még mindig szeret. DE a suliba meg elmegy mellettem úgy mintha nem is ismernénk egymást.Egy busszal megyünk haza és az utolsó 7 kilométeren már csak ketten ülünk rajta és akkor néha ő jön oda néha meg én megyek oda.Amint leülök mellé vagy ő mellém egyből megfogja a kezem elkezd ölelni és megcsókol.Ezután már nem szólal meg csak rám dől.Már annyiszor könyörögtem neki hogy próbáljuk meg újra de mindig azt mondja hogy a barátaim miatt nem mert őt nem csipázzák annyira. Már egy hÓnaplya tervezzük hogy megbeszéljük a dolgot de mindig köztbelyön neki valami.Mit tegyek ? Már annyiszor feladtam volna de nagyon szeretem és nem megy ennyire még 1 lányt se szerettem. Megéri tovább szenvednem ? Mit tegyek?

2016. febr. 7. 16:33
 1/4 anonim válasza:
nekem ebből az jön le hogy nem igazán akar tőled semmit sem
2016. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne szenvedj senkiért sem. Ha szeretne, akkor nem engedné hogy szenvedj
2016. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak huzza az agyad hogy remenykedj hogy hat ha lesz valami de valojaban o maga mar regota tudja hogy nem lesz semmi se koztetek ujbol..
2016. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak jatszik veled. Ha buszon odaul ne engedd hogy megcsokoljon megoleljen mert o pontosan tudja hogy ez neked nem jo es szandekosan csinalja mikozben ot mar nem erdekled. Legy tokos es ne engedj a csabitasnak.
2016. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!