Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? 3 hét távolság egy fontos nappal együtt

Figyelt kérdés
Most február 14-en lesz fél éve hogy együtt vagyunk. Nagyon vártam a napot , de közbe jött pár dolog... ő azon a héten megy el síelni egy hétre 13-an jön haza... ezzel semmi gond nincs addig, hogy nekem 13-an el kell utaznom két hétre. Igy se a fél éves forduló nem lesz megtartva és e mellett 3 hétig nem találkozunk... Ti mit csinálnátok? Ötletek ha tudtok adni azt nagyon megkoszonom :)

2016. jan. 24. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Szerintem már az évfordulókat is hülyeség megtartani, nemhogy fél év, meg hónap...
2016. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fél éves évforduló?! Jesszus. Azt minek tartani? Mindegy nem szólok bele. Amúgy skypeoljatok mondjuk ha ennyire fontos.
2016. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Febr. 14 az Valentin nap is egyben és el akart vinni valahova...
2016. jan. 24. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd elvisz máskor. Nem értem miért olyan különleges ez a valentin nap, az év bármely napján lehetnénk olyan figyelmesek mint aznap...
2016. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Be lehet pótolni:)
2016. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem fogod elhinni de mi is pont febr. 14-én leszünk fél éve együtt :). Személy szerint énmegbeszéltem a párommal, hogy nem akarom, hogy ezek az "ünnepek" túl kényes részek legyenek. Mert nem igazán lehet jól kijönni belöllük..stb

De ha a lány szeretné, hogy ezt ilyen nagy dolognak tartsd. :D nem mindenki szereti, valaki túl csöpögősnek tartja. De te ismered ;)

2016. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!