Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan vidítsam fel a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vidítsam fel a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Barátnőm pár nappal ezelőtt szakított a barátjával. 1 évig voltak együtt és nagyon megviselte a szakítás. Szomorú lett, depressziós és öngyilkos akar lenni. Megbeszéltem vele, hogy ma átmegyek hozzá lelkizni. Vettem is olyan kajákat, teát, amit ő szeret. Hátha feltudom dobni..

Tudnátok adni ötleteket, hogy vidítsam fel?

Kérlek normális válaszokat adjatok.

És kérlek hagyjátok ki azt is, hogy neki kell túl lenni rajta. Megértem, de túlságosan empatikus vagyok és nem bírom nézni ahogy szenved. :'(

Előre köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 16. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
még ne próbálkoz be mer lecsap:'D majd 1-2 honap mulva:DD
2016. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, most lehet én vagyok túl fáradt, de nem értem.. :'D
2016. jan. 16. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is mindig fel szoktam vidítani azt aki szomorú vagy gyászol. Megérzem mi az ami felvidítaná, ami életet hoz belé. Pontos utasítást és szabályt nehéz erre mondani. Mert minden ember életkedvét más és más dolog hozza meg.
2016. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!