Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A haverom rám mászott. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom rám mászott. Mit tegyek? Többi a leírásban

Figyelt kérdés

Nos

Párkapcsolatban élek már 2 éve.A párommal nagyon szeretjük egymást,legjobb barátok vagyunk,meg van a bizalom és a hűség is mindkettőnk részéről,egyszóval nagyon jó a viszonyunk.

Viszont . . . ma a haverom,(aki egy régi barátság) megcsókólt.Meglepődtem,hirtelen történt.Ellöktem magamtól,nem viszonoztam a csókót.Meg nem is az esetem,csak haver/barát.

De nagyon rosszul érzem magam.Mardos a bűntudat,mert őrütem szeretem a páromat és egyszerűen másra sem tudok gondolni,csak arra hogy én is hibásnak tartom magam.

Mit gondoltok erről?



2016. febr. 15. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi azbhogy megcsókolt? Suliba random lesmárolt vagy mi a rák....

Szolj a baratodnak h intezze el a kis csicskagyereket, te meg ne beszelj vele többet

2016. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja elöfordul velem is ien, bár én nekem nincs nőm és ezt tudják, amúgy gondolom nem tenék ezt
2016. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha te nem tettél semmit érte, hogy megcsókoljon, akkor ne tartsd magad hibásnak. a haverral beszéld meg, hogy nem akarsz tőle semmit és eszébe se jusson ilyen máskor. ha nem olyan fontos haver, akkor tarts nagyobb távolságot tőle, vagy akár szóba se állj többé vele. a barátodnak meg mondd el, mi történt, mielőtt még mástól tudja meg és főleg azt, hogy te nem te tehetsz róla...
2016. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!