Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Nem bízok a páromba, pedig olyan érzékeny, kedves visszahúzódó típus mint én. De mégse megy sokszor megingok. Ha vele vagyok akkor ez elmúlik 230 km van köztünk.

Volt hogy mikor találkoztunk és elsírtam magát mert h fél h mi lesz így. érzem h nagyon szeret meg én is őt. de még is miért van ez velem... nem tudom.

imád nagyon nagyon.


Aki hisz a horoszkópba azért leírom hogy rák-skorpió kapcsolat a miénk.


2016. febr. 16. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizalom nélkül...haldoklik a kapcsolatotok. Te magadnak köszönheted majd ezt ha így megy tovább. Elég próbatétel a távkapcsolat de ha te túlgondolod és nem bízol meg benne (valami oka csak lehet ami erre okot adott) akkor itt lesz a vége. Kezd észhez térni mert különben jöhetsz vissza a következő kérdéssel hogy "szakított velem....." és kapod rá majd a választ hogy "csodálkozol?". Fájdalmat okozol vele neki ha nem bízol benne, és magadnak is! Gondolkozz!
2016. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiány lenne ez ?
2016. febr. 16. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, meg az is hogy féltékeny vagy, vagy éppen a távolság ténye hogy ne tudod éppen mit csinál. De igazából az oka mindegy micsoda, magadban kell keresni azt a megoldást hogy ez ne legyen! És a horoszkópot meg felejtsd el mert hülyeség!
2016. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, hülyeség de ezt azok az emberek kedvéért írtam + ba akik hisznek ebbe.
2016. febr. 16. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy melyiktek mi.

Skorpióban nem bíznék. Nagyon fontos neki, hogy akit szeret, az mellette legyen, ne valahol a messzeségben. Szüksége a testi kontaktusra.

A rák viszont olyan, mint egy kőszikla, bármit kibír. Nagyon megbízható.

Egyébként és távkapcsolatnak nem tartom értelmét, hiszen pont azt nem kapja meg tőle az ember, amiért vágyik kapcsolatra. Hiába van párod, akkor is egyedül vagy és magányos és nincs kivel lenned.

Ha nincs rá esély, hogy idővel egy helyen éljetek, akkor felejtős.

2016. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!