Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon miért sírt miattam az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért sírt miattam az exem?

Figyelt kérdés

17F

Ő 17L

Igaz nem párkapcsolati kérdés de az ex is ide tartozik azért.

Hát úgymond haraggal váltunk el,én legalábbis mivel megtudtam hogy az elején megcsalt egyszer(1 csók elcsattant egy haverjával amit nem ő kezdeményezett),és sokat titkolózott és elhanyagolt a végén.

De már majdnem 4 hónapja megszakítottuk a kapcsolatot teljesen.

Egyik nap egy osztálytársam és egy haverja aki ismeri részegen mondták neki poénból hogy minden nap sírok miatta mer nem birom nélküle. Erre a csaj elkezdett sírni és lecseszte az osztálytársamat.



2016. febr. 17. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg bánta amit csinált és nem szólt róla neked. Ezt ő nem akarta el mondani, mert félt hogy el veszít. Abban meg neked van igazad, hogy szólhatot volna, hogy ez történt és akkor nem így váltatok volna szét. Meg esik az ilyen mindenkivel sajnos.:(
2016. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert szeret
2016. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most ugye csak azt akarod olvasni, hogy szeret téged..
2016. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

annó láttam egy remek ábrát a szakítás utáni időszakról:

a csaj az első időszakban rengeteget sír, majd onnantól kezdve folyamatosan jobban fogja érezni magát

míg a srác:

az elején tök jól van mint ha mi sem történt volna, aztán egyre inkább elkezdi felfogni, hogy mit vesztett el, és egyre szarabbul lesz, és a végére pedig egy kész idegroncs kerekedik ki belőle, mert ránk az efféle érzések sokkal lassabban hatnak... es ez igaz sajnos, tapasztalat.


Viszont az is nagy igazság, hogy exekkel újra összejövetelből csak a legritkább esetben lesz újra jó kapcsolat, tehát nem javasolnám, a saját lelki békéd érdekében. Lépj túl rajta, nyilván okkal váltatok el haraggal...

2016. febr. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!