Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon miért sírt miattam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért sírt miattam az exem? V2

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcso..

Igazából sokminden megfordult a fejemben,de ti leginkább arra tippeltetek hogy szeret.

Én pl arra is gondoltam hogy fáj neki visszaemlékezni rám és ezért sírta el magát (mondjuk nemtudom a lányok hogy szoktak lenni ezzel szakítás után ennyivel később),

Vagy az hogy az osztálytársam együttműködött az exemmel és próbálnak átverni.(de mondjuk kétlem mer utálják egymást)

Ilyenek fordulnak meg a fejemben de az hogy szeret az az utolsó amire gondolok.

De ha vissza is akarna kapni,ő túl büszke ahhoz hogy lépjen szerintem.

Várom a további lehetőségeket 😃



2016. febr. 20. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet megbánt mindent

Én azért szoktam sírni mert elvesztettem akit szeretek. Nem azért h megsajnáljon a pasi. És ha búszke lenne h szakítotatok akkor nem sírna és továbblépne


15/L

2016. febr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"1 csók elcsattant egy haverjával amit nem ő kezdeményezett"

Ez nem megcsalás.


Ha ő is részeg volt, akkor érthető... Érzelgett egy kicsit. Ennyi. Amúgy elég gáz, ha 17 éves részeg környezetben mozog.

2016. febr. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem te sírsz miatta? LOL


Leszar, a részeg haver is füllenthetett.

Kétlem, hogy bőgött volna...

2016. febr. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!