Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rossz barátnő vagyok, hogyha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz barátnő vagyok, hogyha ezen megsértődöm? 15/L

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt. Komoly a kapcsolatunk,bár távkapcsolat. Én 15,ő 18 éves. A távolság miatt ritkán találkozunk. Legközelebb nyáron fogunk és akkor is csak 10 percre,mivel akikkel találkozik barátaival nem kedvelnek engem így nem akarnám kellemetlené tenni a találkozást. De rosszul esik,hogy inkább hozzájuk jön,mint hozzám. Mármint amikor a múltkor itt volt én elhoztam magammal hozzánk,de voltunk egy kis időt a barátaival is(ráadásul lányok és nincsenek is olyan jóban). A lány megsértődött, hogy olyan keveset foglalkozott vele. Így egyszer külön eljön csak hozzá/hozzájuk. De mint kiderült csak egyszer jön. És akkor se kifejezetten hozzám. Szó sincs féltékenységről,inkább hogy háttérbe szorulva érzem magam.

Lányok. Nektek ez hogy esne? Vagy csak én reagálom túl? A válaszokat köszönöm! :)



2016. febr. 21. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Távkapcsolat, amit neten éltek.


Hmm... Február van. A nyár meg július lehet gondolom... Majdnem fél év. Nem akarok beszólni... De fél évente 10 percre találkoztok, az milyen kapcsolat? :) Mert ez nem lehet komoly. !SAJÁT VÉLEMÉNY!


Fiú vagyok...


Szerintem... Nincs így értelme...


De, hogy választ is adjak... Nem vagy rossz barátnő, de mivel ő a férfi, illene kicsit többet foglalkozni veled, járni hozzád, és lenni veled.

2016. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalan nem reagálod túl. Igaz, nem lány vagyok de nekem is nagyon rosszul esne ha így hanyagolnának.
2016. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
ez nem egy kapcsolat, hanem egy rossz vicc. bocs. 10 percre fél évente. te ezt komolyan beveszed? :)
2016. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok igaz, de én a helyedben dobnám. Ez a komoly kapcsolat ? Fél év alatt 10 perc ? Mondd meg neki, hogy vagy jobban törtet és elmegy hozzád havi 2x, te meg hozzá ugyanígy egy egész hétvégére, vagy lehet keresni valaki mást. Neked ez így jó, hogy alig látod a párod ? Ez nem párkapcsolat, ez valami viccnek mondanám.
2016. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Eddig több órákat találkoztunk,csak most lenne annyi.
2016. febr. 21. 17:04
 6/13 anonim ***** válasza:

arra lennék kíváncsi,hogy Amerikában él? mert akkor oké, megértem,hogyha csak fél évente tud meglátogatni.

de amennyiben mindketten Magyarországon éltek, elég nevetséges,hogy 18 éves létére nem tud felszállni egy buszra/vonatra és legalább havonta meglátogatni . de akár sűrűbben is.

szerintem így ebben a formában semmi értelme ennek a kapcsolatnak. főleg,hogyha lejön a városodban sem hozzád,hanem a barátaihoz. szerintem jegeljétek a dolgot.

2016. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Három sor után éppen eleget olvastam, hogy tiszta legyen, ez NEM egy komoly kapcsolat. Nem értem, Te hogy nem látod tisztán ezt.
2016. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem az időtől lesz komoly egy kapcsolat.
2016. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Magyarországon él. Csak a szülei szigorúak. Tudom,hogy milyenek látjátok a párkapcsolatunkat. Nevetségesnek. Szánalmasnak. Pedig egyeltalán nem az. Távkapcsolat. Az igaz. Általában nem mindenki hisz benne és ezért lenéznek/lenéztek minket. Ha nem lenne szerelem nem bírnánk ki ilyen sokáig.

Szerintetek akkor szóljak,hogy engem ez zavar? A kérdésem csak ennyi lenne.

2016. febr. 21. 17:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire azonosítod magad/magatokat ezzel a kapcsolattal, ennyire úgy érzed, hogy a kapcsolat minősítésével titeket minősítenek, akkor akkor nem fogod tisztán látni a kapcsolatotokat. Innentől kezdve mi is tanácsolhatunk bármit, illetve az ilyen problémákat sem fogod tudni kezelni, mint amit leírtál.
2016. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!