Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van értelme együtt lenni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme együtt lenni a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz a sztori de remélem tudtok segíteni.

Tehát augusztus óta együtt vagyunk ő 15 én 17 és az a gond hogy nem vagyunk még hasonlóan se nevelve,ezt úgy értem hogy ő korlátozottabban van fogva ezért ha bármi olyan ami másnak mindennapi(ezt úgy értem hogy mondjuk elmegyünk bárhova a haverokkal-esetében barátnőkkel-akkor az már nagy dolog)és erre ő nagyképű.Van amikor nagyon el van szállva magátol és elég hírtelen is én pedig ezt pont rühellem persze ilyenkor jön a kérdés hogy miért vagyunk együtt azért mert régen nem volt ilyen.Szóltam neki nem egyszer hogy változtasson ezen de nem igazán történt változás.Nem említettem hogy távkapcsolatban élünk(2,5 óra busszal)és én járok el hozzá ami valahol érthető de még annyira se engedték el hogy bemutassam családnak,barátoknak,és ez csak pár dolog ami zavar ezek pedig felgyülemlettek és nem tudom milyem döntést hozzak.Én nagyon szeretem őt viszont minél több ideje vagyunk együtt annál többet csalódok benne,nyilván én döntésem hogy együtt maradok e vele vagy külön vállnak útjaink csak hátha valaki már járt ebben a cipőben és tud segíteni esetleg ez valami rossz "korszak".



2016. jan. 31. 19:06
 1/2 anonim válasza:
A lényeg, hogy beszéljétek meg, és mindig mondd el neki, ha van vele valami bajod, hogy tisztázzátok a dolgokat. Ha pedig nem sikerül közös nevezőre jutnotok, akkor gondoljátok át, hogy ez mennyire éri meg nektek... De amíg nem beszélgettek erről komolyabban, addig szerintem ne szakíts vele, lehet, hogy fog tudni változtatni. Tudom, hogy sokkal egyszerűbb feladni valamit, mint küzdeni érte, de azért próbáljátok meg. És sok szerencsét, majd írd meg, hogy végül mi lett! ^.^
2016. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbálok beszélni vele,azért köszönöm a segítséget!
2016. jan. 31. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!