Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mért akar minden lány pasit?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért akar minden lány pasit? (11-14 korosztály)

Figyelt kérdés

Persze... Pont én kérdezem ezt akinek 1 éve van pasija...


De én kihívás miatt...(persze attól még szeretem)


De most komolyan...

1) nem jut időnk a barátainkra se magunkra

2) elvesztjük a szabadságérzetünket

3) egy pasival sem beszélhetsz mert a fiúd féltékeny lesz...

Akkor mire jó ez? Mért akar mindenki pasit?


Kérlek írjátok le ti mért igen (esetleg nem) és létszi kort is.😉 Előri is Köszi.


Ui: A helyesírásért Bocsi de csak 11 hónapja tanulom a magyart.😊



2016. febr. 22. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igazából én sem tudom pontosan, lehet ez valami természetes ösztön. Én szeretem érezni, hogy van valaki aki megvéd és szeret, ráadásul még nagyon helyes is^^ És a szerelem is nagyon jó érzés:). Régebben én mindig azt hittem hogy én rengeteget fogok járni majd bulizni meg szórakozni, viszont most, hogy van valaki akit mindennél jobban szeretek, valahogy már nem igénylem ezt:). Az egyetlen igényem, hogy vele lehessek:).

16/L

2016. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1. Te hány eves vagy?

2. 11-13 korig minek pasizni? Nem ertem mi ennek az ertelme.Komolyan magyar az a meg vki.Es ezt az mondja aki 14 lesz hamarosan(par honap)

2016. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Utolso

*magyarazza el vki

2016. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1-esnek

Tudom. Én nem akartam soha buliba menni igazándiból de nekem is szerencsém van hogy van valakim


2-esnek


1)14

2)Én is pont ezt kérdezem... Minek? Mért akar mindenki?

(én a felesz vagy mersz? Nevű játék miatt vagyok együtt mostani pasimmal. Azt mondták hogy jöjjünk össze és bírjuk minimum egy évig)


De te nem válaszoltál a kérdésemre...😞

2016. febr. 22. 18:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Megjött papamaci, aki biztonságot nyújt és nagyon de nagyon szereti ha szeretik! ;)

Lányok, várom az üzeneteiteket!

2016. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én nem akarok, pasit pont azért amiket leírtál és azért is mert még nem érzem magam elég érettnek hozzá, hogy valakivel komoly kapcsolatom legyen.... Az egyik osztálytársamat kérdeztem, ő azt mondta azért jó, ha van barátnőd, mert nincs annál jobb érzés mikor valaki szeret és te viszont szereted. Tudom nem az én dolgom, de mi értelme azért járni, mert felelsz vagy merszezésben ez volt a feladat?? Ha valamelyikőtöknek megtetszik valaki az nem járhat vele mert felelsz vagy mersz miatt egy évig kell járnia.... Szerintem elég nagy hülyeség... De mindegy..
2016. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Utolsó vagyok 15/L a barátom akit kérdeztem 14/F
2016. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A válasz egyszerű:

Új osztályban vagyok és be akartam vágódni mindenkinél (az előző sulimban utáltak mert csak oroszul tudtam beszélni)egyébként nagyon szeretem a mostani pasim szóval nem. Ha megtetszik valakinek akkor takarodjon mert ő az enyém!😂 Soha el nem engedném!😊

Szóval ha gáz lett volna nem lennénk együtt 11 hónapja (+ő tanít Magyarul)

2016. febr. 22. 18:46
 9/12 anonim válasza:
Én speciel nem akarok. 15/L
2016. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt úgy mondtad (írtad) mintha olyan rossz lenne úgy lefeküdni és felkelni hogy valaki szeret és gondol ránk, vagy hogy valaki mindig melletted van, támogat, biztonság érzetet nyújt és úgy szeret ahoy vagy.

1.) Úgy is lehet találkozni a barátainkkal hogy velünk van barátunk. Csomó barátom/barátnőm hozza a talikra a párjukat, engem se zavarnak őket se zavarnák ha lenne és jönne ő is.

2.) A szabadságérzetedet miért korlátozza? Bezár egy kalitkába? Megmondja hogy mit csinálj? Nemhinném.

3.) Miért vágynék más fiú társaságára (persze haverokon kívül) ha van nekem Ő? Egy haverral meg nem beszélnék úgy hogy okot adjak a féltékenységre.

Nincs lehetetlen csak tehetetlen.

Az említett kérdésekre persze nem várok választ, nem szeretnék offolni.

Én csak leírtam a véleményem, nem kötöszködni akartam, ne vedd sértésnek, de ha mégse tetszik a lepontozásokért se haragszom😊

14L.

2016. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!