Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal 20-25 évesek, akik még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal 20-25 évesek, akik még nem laktok együtt, Ti milyen gyakran szoktatok találkozni, ott aludni egymásnál?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:

21 évesek vagyunk, 4 éve járunk, és azért nem élünk még együtt, mert mindketten egyetemisták vagyunk. A vizsgaidőszak rettenetes, olyankor van, hogy 3 hétig egyáltalán nem találkozunk, sajnos mindketten brutál nehéz szakon vagyunk, rengeteget kell tanulni és sok a vizsgánk. Szorgalmi időszakban igyekszünk minél többet együtt lenni, de sajnos az órarendünk mindig teljesen összeegyeztethetetlen, én dolgozom is suli mellett, úgyhogy heti 1-2 alkalom szokott lenni. Ha találkozunk, akkor 90%, hogy együtt is alszunk, főleg a páromnál, mivel nálunk kényelmetlenebb a dolog. Ritka, hogy csak összefutunk a városban (Bp) és csinálunk valamit, aztán mindenki megy a dolgára, mert ez többnyire nem éri meg, nem igazán van lehetőség rá, mivel a párom nem is budapesti, hanem egy környező településen lakik, én pedig a külvárosban, és az egyetemünk is egymástól kb. fél órányira van tömegközlekedéssel.

Úgyhogy a kérdésre röviden az a válasz, hogy szorgalmi időszakban heti 1-2 éjszakát töltünk együtt, vizsgaidőszakban havi 1-2-t, nyáron pedig amennyit csak tudunk, akár heteket is egyhuzamban.

21N

2016. jan. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

heti 1-2 (van amikor fél-egész hétvége, van amikor csak 1 este)


22 évesek vagyunk


22F

2016. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában heti 1-2 éjszaka. Hosszabb szünetek, ünnepek során több nap. (Ő 21, én 24)
2016. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hetente egyszer. Jobb esetben munka után tali és ott alvás, másnap 9 körül búcsúzás. Rosszabb esetben vagy 3 órára találkozás.

Én 25 vagyok, a párom bőven több

2016. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
heti 5x a munkában, és hétvégéken 1 nap ami telyes nap. együtt alvás mikor hogy sikerül, de sokat alszunk együtt. 22f
2016. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Exem 22, én 25 voltam amikor összecuccoltunk. Ne tegyétek!!! Onnantól kezdve úgy éltünk mint a házasok, és tönkre ment a kapcsoltunk.
2016. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már pedig előbb utóbb úgy is összeköltözés lesz. Jobb hamarabb rájönni, ha nem megy aztán lépni, majd tanulni a hibákból.
2016. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most leszek 20, a barátom 24. Kb. minden másosik nap találkozunk és egymásál is alszunk, max 2-3 éjszaka amit egymás nélkül töltünk, de azt sem szívesen.
2016. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!