Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány aki tetszik....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik. Nemtudom mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok (15/F). Az osztályból mindenki bír. Ugy értem nem néznek le vagy ilyesmi. van egy lány az osztálytársam nagyon jó barátok vagyunk. Egyszer aztán azt vettem észre hogy beleszerettem. Nem tudom hogy most mit csináljak. Mert nagyon megbizik bennem és félek, ha elárulom neki az érzésiem akkor már nem is akar majd mmég a barátomsem lenni. (azt hogy megbizik bennem ugy értettem, hogy elárulja hogy ki tetszik neki, kivel veszett össze stb., és nemigen jó hallgatni hogy ki tetszik neki, de nekem csak az a fontos hogy boldog legyen). Mit tegyek? Mondjam el neki? Vagy jobb lenne ha nem tennék semmit? Kérlek adjatok valami tanácsot.
2016. febr. 27. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Hívd szombaton ötre a szökőkúthoz.
2016. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces! Köszonöm ezt a semmit nem érő választ.
2016. febr. 27. 17:14
 3/6 anonim válasza:
100%

Ha elmondod neki lehet tönkre megy a barátságotok, mert ő nem akar tőled többet.

Ha viszont nem mondod el neki akkor összejön azzal aki tetszik neki és neked végig kell nézned.

Úgy értem lehet ha elmondod neki akkor talán van esélyed nála.

2016. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szerintem először próbálj meg minél közelebb kerülni hozzá és ha úgy látod, hogy viszonozza akkor mondd el neki, hogy tetszik. De akár simán meg is mondhatod neki..

Ha nem csinálsz semmit és magadban őrlődsz azzal semmire nem mész csak belebolondulsz szerintem :D

Mondjuk megértem, hogy félted, hogy még barátként is elveszíted de ha nem próbálod meg akkor nem lesz semmi..

2016. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogyan közeledjek feléje? Vagy mikor mondjam meg neki? Milyen helyzetben?
2016. febr. 27. 17:34
 6/6 anonim válasza:
Egyszerű. Ha beszélgettek akkor kérdezd meg, hogy nem-e lenne kedve hétvégén valamit csinálni vagy elmenni valahová. Ha igent mond akkor már jobb helyzetben vagy mert ha kettesben vagytok akkor lehet másképp fog hozzád állni és jobban figyel rád, így nyomhatsz több bókot meg sugalmazhatod felé, hogy vonzódsz hozzá. Ha látsz valami + reakciót akkor egy jó alkalomkor elmondhatod neki szerintem, hogy te mit érzel iránta. Ha meg nem akar semmit attól még maradhattok csak barátok.
2016. febr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!