Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Politikai nézeteltérés véget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Politikai nézeteltérés véget vethet a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok,barátnőm szintén 18 éves.

Mindkettőnk családjában elég meghatározó tébnyező a politika,és sajnos 4 hónap járás után most tudtuk meg hogy sokkal nagyobb a különbség mint gondoltuk volna.

Én Jobbikos(az egész családom is) barátnőm pedig Mszp-s(neki is az egész családja).

Szerelmesek vagyunk egymásba,de ekkora nézetkülömbség mellett hogy lehet lenni?

Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Mit csináljak?


2016. márc. 2. 15:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi az esetleges helyesírási/fogalmazási hibákért,de elég idegesen írok...
2016. márc. 2. 15:31
 2/11 anonim válasza:
100%
ha igazán szeretitek egymást akkor nem állhat közétek a politika csak ne beszélgessetek róla
2016. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít ez? Ha szereted akkor nem kell, hogy a politika közétek állhasson...
2016. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem most mar mindegy de ne kenyszeritsd ra jobbikos dolgaidat meg amugy se kene raszistanak lenni

Bar en egy fideszest max az elso szexig viselnek el mert nem birom oket

2016. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

"amugy se kene raszistanak lenni"

Mondta azt bárki is, hogy a rasszizmus rossz?

2016. márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát a liberalizmusnál mindeképp jobb,na de ne térjünk át most ilyenekere.
2016. márc. 2. 15:59
 7/11 anonim ***** válasza:
5%

Nem mondtam hogy rossz szived joga

Csak nem ertem miert kell utalni azt aki pl ciganynak szuletik

Nezd meg az orban is meddig jutott o az egyetlen cigany akit addig utnek amig a sirba rakjak

De gondold el ha te szuletsz annak akkor mi van? Es a jobbikos nem tudom kinek is zsido volt a nagyanya vagy ki

Honnan tudod hogy neked nincs zsido vagy cigany rokonod?

2016. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A magyar családok néha sajátosan értelmezik a politikai hovatartozás fogalmát. A gyerek általában csak azt szűri le belőle, hogy kik azok, akiket "utálunk" és miért.


Sajnos ez a lelki-szellemi fejlődésére is igencsak kihat, de idővel megtanul információgyűjtés segítségével egyéni véleményt kialakítani magának, valamint olyan emberrel van együtt, aki ezt szintén meglépte, akkor át lehet hidalni az ilyesfajta különbségeket. Csak a két családot nem feltétlenül jó ötlet összehozni, ha nem akarnak balhét. :)

2016. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti:Szerencsére ismerem jó pár évtizedre visszamenőleg a családfámat,és nem ütötte fel a fejét az alábbiak közül említett fajták.
2016. márc. 2. 16:28
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
egyes jobbikosok, és egyes balosok/libcsik is tudnak elvakultan gondolkodni. Én olyan emberrel nem kezdenék, aki "valamilyenes", maximum ha szimpatizáns. Ha valaki teljesen átveszi egy párt értékrendjét-mondanivalóját, akkor a legtöbb esetben nincsenek önálló gondolatai. Szerintem a nyitottság nagyon fontos, és a tág- bővíthető világnézet. Aki megrögzötten vall egy világnézetet, de maga se tudja miért, azt kerülném jó messziről. Nem ismerlek titeket, de a válaszaidból kérdező, nagyon úgy tűnik, hogy ilyen vagy (még). Lehet lepontozni
2016. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!