Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy megsértődtem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy megsértődtem vagy tulreagalom?

Figyelt kérdés

Tavkapcsolatban élünk, két hetente talalkozunk. Most lenne a második het hogy nem találkoztunk, szóval most lenne itt az ideje plusz itt az őszi szünet. De a barátom kitalálta, hogy Jövőhet közepéig nem találkozhatunk, mert neki jövőheten van a szalagavato tancprobaja es nem hagyhatja cserben a lány partnerét, plusz fel hogy nem tudja megtanulni es leég.

En erre megsértődtem es közöltem vele, hogyha emiatt nem talalkozunk velem, miközben egyutt lehetnénk akkor ne is jöjjön.

Na most. Szerintetek jogos vagy sem? En ugy érzem ezzel elhanyagol es nem érzem magam egyáltalán fontosnak, mert szerintem ha kihagy egy próbát abba senki nem hal bele, nekünk is lesz de a fel tánc csoport elutazik, es érdekes hogy egyikük sem marad otthon csak azért mert tánc lesz. Szerintetek?



2015. okt. 22. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2015. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én nem annyira értem ezt a kifogást. A szalagavató táncpróbája hetente van, nem? Az, hogy jövőhéten van egy próba, miben zavarja azt, hogy esetleg ti előtte két napot együtt legyetek? Akár még veled is gyakorolhat.

Nekem ez nagyon olcsó kifogásnak tűnik. Lenne bőven olyan indok, amit megértenék, de ezen én is kiakadnék.

21N, 4 éves párkapcsolat (hetente találkozunk)

2015. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk es 300 km van közöttünk tehát sajnos nem könnyű az utaztatás. Megígérte hogy a szünetben ő jon hozzam, mert itt amugy is vannak regi barátai es velük is találkozik. Es a próba miatt nem jon elobb, holott jöhetne. Szerdán jon, utana egyik nap egyik barát, másik nap a másik es akkor a vegen velem kb egy napot tolt es azon se csinálunk semmit.
2015. okt. 22. 19:32
 4/14 Fish1 ***** válasza:

Nem tudja átrendezni a programját úgy, hogy jó legyen?

Mivel nem járok már suliba, lövésem nincs, hogy őszi szünet mikor van, és azt se vágom, hogy ez most hogy is ütközik a táncpróbával.

Szerintem az érzelmi zsarolást ne alkalmazd rajta (ha emiatt nem találkozunk, akkor ne is jöjjön), mert annak jó vége nem lesz.

2015. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha csak egy napot mond le igy az szerintem nem gáz, mert nekem is most lesz majd a szalagavatom és nagyon nehéz az egész, de emiatt szerintem nem kéne az egész hetet lemondani
2015. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hajlandó lemondani. Na mindegy, ez van, mindenestre ilyenkor elmegy a kedvem attól hogy talalkozzak vele, úgyhogy lehet végül nem fogok. Ha neki ez fontosabb..
2015. okt. 22. 20:40
 7/14 anonim ***** válasza:

szerintem egy szintig oké h szerelmesek vagytok egymásba meg együtt vagytok, de mellette neked is van ugyanugy saját életed nem?

na tényleg szereted akkor el tudod fogadni, hogy mindenkinek egyszer van jo esetben szalagavatoja és ha azt elb*ssza akkor arra örökre emlékezni fog és sajnálni fogja, de barátnöje meg valoszinü több is lesz neki, ha meg nem akkor mákos vagy és nincs értelme ezen hisztizni

2015. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ertem en, nekem is most lesz azonban szalagavatom. Kihagytam egy próbát es semmi nem történt, nem szakadt le az ég, nem gyulladt ki a ház, nem lettem vak.. Szóval szerintem nem nagy dolog egy kihagyás, főleg ugy hogy azért decemberig lesz meg idő. Es tény hogy az embernek egy szalagavatoja van, de ez csak a tánc része, ami azért kozepiskolaban (legalábbis az enyémben) rengetegszer van. Na mindegy
2015. okt. 22. 21:12
 9/14 anonim ***** válasza:

Khm csak szeretném elmondani hogy minden egyes szallagavató novemberben van főként a végén tehát ez egy mellé lövés volt.. :/


19/L

2015. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Enyém, öve decemberben lesz :)
2015. okt. 22. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!