Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tönkretehetem ezzel a kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretehetem ezzel a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy érzem hogy nem szeret annyira a barátom, nem adott rá okot hogy ezt érezzem de mégis szeretném ha többet törődne velem, többet mondaná hogy hiányzok neki és hogy szeret. Már szinte belebetegszem abba a tudatba hogy kiszeretett belőlem és nem akar velem lenni. Pár hónapja vagyunk együtt amúgy. Lehet hogy ezek az érzések azért vannak mert önbizalomhiányos vagyok nem tudom. De félek vele erről beszélni mert nem akarom hogy emiatt megutáljon vagy pont emiatt szeressen ki belőlem mert megint rinyálok. Szerintetek beszéljek vele erről? Ha tényleg szeret akkor nem fogja ez befolyásolni a kapcsolatunkat?
2015. nov. 3. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeret akkor azt szeretné hogy te boldog légy. És nem szeretné hogy ideges légy. És lehet, hogy csak elfoglalt valamivel és nem vette észre, hogy hiányolod, de ha megkérdezed akkor végre megnyugodhatsz!

Hidd el, jobb ha tudod és megnyugodsz mint így kétségek között.

2015. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!