Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mutassam ki h szeretem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki h szeretem a barátom?

Figyelt kérdés

Tegnap taliztunk es azt mondta h elosszor meg akar ismerni jobban es nem nagyon mertem megszolalni. De azert beszelgettunk.

Azt mondta h a csokot megbanta mert nem elso talira tervezte. Meg nem szerelmes belem. De erez valamit irantam de azt mondta h ennel tobb kell h belem szeressen. Mit tegyek? Hogyan mutassam ki h en szeretem?? Egyszeruen nem tudom h hogyan kell kimutatni igazan!.

Szereti a cuki dolgokat pl az olelest.

Mondjatok ilyen cuki dolgokat amit imad egy fiu.

Es a szexet ne hozzatok fel!!!

Szoval mondjatok cuki dolgokat es h hogyan mutassam ki hogy szeretem ot.

Legyszives segitsetek.

En 15/l

0 17/f



#szerelem #párkapcsolat #ölelés #szeretet kimutatása #cuki dolgok
2016. márc. 6. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Jat tegyek fel neki sok kérdést... Érdeklődj iránta... Pl mit szokot álmodni mert pl azt nem sok mindenkinek mondja el es akkor bízni fog benned 😃 mit szeret egy lanyba az ölelést ki nem szereti 😃 esetleg tervezz programot most ugy is jon a tavasz 😊...

Sok sikert...

16F

2016. márc. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi nem tudok irni tegyel fel neki sok kérdést...
2016. márc. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Es mit kerdezzek tole?

Mert mikor vele vagyok nem jut eszembe semmi olyan:/

2016. márc. 6. 09:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem, hogyha csak egy picit is tetszik egy lány, és mondjuk megölel, mármint úgy szerelmesen, abból azért már rögtön kiderül és nem fogadnám(ezek szerint ő se) rosszul.

Na ez lehet, hogy érthetetlen volt.

Ha további segítséget kérnél, akkor írj privibe.

2016. márc. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Irtam privibe az elso valaszolonak is es a harmadiknak is legyszi irjatok vissza
2016. márc. 6. 09:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez mi, hogy feltételeket szab neked? Szerintem 17 éves létére neki is tudnia kéne, hogy szeretetről, szerelemről csak akkor lehet beszélni, ha már elég jól ismeritek egymást és megvan köztetek az alapvető bizalom, valamint meg tudjátok osztani egymással a számotokra fontos dolgokat, illetve tudtok őszintén beszélgetni az érzéseitekről.


Ha szívből jön a szereteted, nem fogsz azon gondolkodni, hogy hogyan mutasd ki, pláne, ha ő ezt elősegíti a viselkedésével, ami szerintem természetes lenne, ha valóban szeretne.


Mindenesetre azt biztos jó jelnek veszi, ha normálisan el lehet veled beszélgetni, ha úgy érzi, törődsz vele, ha mindig meghallgatod, és a legjobb tudásod szerint adsz tanácsot, ha kér. Idővel úgyis észreveszi, ha mindig mellette állsz, és "férfiként" is felnézel rá, vonzódsz hozzá.


Sok sikert!


26/L

2016. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!