Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baratom baratjaival megy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom baratjaival megy sushit enni meg egy LANNYAL?

Figyelt kérdés
felnem kenne ettol a lanytol, azt mondta hogy nem tetszik neki, de akkor is idegesit.. mit csinaljak, ideges vagyok
2016. márc. 7. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Mert kizárólag csak egyneműek járhatnak össze, vagy mi?

Kapaszkodj meg: én nálam 15-20 évvel idősebb, nős pasikkal voltam pàrszor koncerten. Egyik feleséget ismerem.

2016. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de akkor is ez milyen, nem jo erzes
2016. márc. 7. 22:51
 3/7 Papi Gonzales ***** válasza:
74%
sushit?....SUSHIT?!?!?! szerintem hívd a rendőröket!
2016. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod. Ez egy baráti társaság. Ha nagyon kanos a csaj akkor a többi sráccal fog kikezdeni.
2016. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remelem nem lesz semmi baj, csak nincs senkim akivel ezeket megbeszeljem
2016. márc. 7. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
mert a suliban, meg máshol nem találkozik szted csajokkal... ha szeret, nem csal meg, ha meg nem szeret, akkor akármennyire is aggódsz, mert rá fog hajtani a csajra
2016. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben bizony nagyon aggódnék. No, nem azért, mert velük megy kajálni, hanem amiatt, mert ebben a kapcsolatban a bizalom legkisebb szikrája sincs meg!

Ha te annyira nem bízol meg benne, hogy azt hiszed, csak mert egy légtérben tartózkodik egy másik lánnyal, attól már meg fog csalni, akkor ennek az egésznek nincs értelme.

Gondolkozz el egy kicsit! Vajon miért van veled a barátod? Nem azért, mert téged szeret? Ha igen, akkor nem fog minden második csajjal kikezdeni, csak mert te nem vagy ott. Tudod, a hűséges ember akkor is hűséges, ha nem látod.

2016. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!