Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek túlreagálom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés
A barátommal már lassan 2 éve együtt vagyunk. Eddig 3 évet veszített a suliból, mert 2 iskolából elment egy év után, a mostani évet pedig kihagyta. A probléma a mostani évvel van. Többször próbáltam vele beszélni, hogy ez így nem jó, hogy ennyire nem foglalkozik ezzel. Idén év elején azt mondta nekem, hogy beiratkozott egy iskolába, és nem bejárós, mert küldik neki a tananyagot, és otthon tanul. Többször rákérdeztem és mindig mondta hogy be van iratkozva abba a suliba. Nemrég kiderült, hogy nem volt, és otthon sem tanult semennyit. Szóval ha úgy vesszük kb fél éve a szemembe hazudik ezügyben. Idegességemben mondtam neki, hogyha jövőre nem kezd el tanulni (17 éves, és ha úgy vesszük középiskolába se járt, és így menne dolgozni) akkor szakítok vele, mert elegem van abból, hogy fél éve hazudozik nekem a suliról. Átgondoltam kitisztult fejjel is és így is ugyanígy gondolom. Szerintetek túlreagálom, vagy megérthető a problémám? :c

2016. márc. 10. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:

1. hazudott

2. 10 év múlva a minimálbért és a te pénzed veri el a kocsmában


ingyenélő kis seggdugasz, majd pár év múlva csúnyán koppanni fog

2016. márc. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos a kiborulásod. Én is ezt tenném
2016. márc. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a rálátásoddal. Van egy ugyanilyen ismerősöm, aki most jár harmadszorra 9.be (ÚGY HOGY 17 ÉVES!) és nagyon büszke rá, veri a mellét hogy napi 2 doboz cigi és 9.ben rohad. Ez a lányoknál menő egy ideig. De majd pár év múlva rájön hogy nem tud magával mit kezdeni. 3 évet veszít konkrétan az életéből. Akik hülyék azoknál menő, de akinek van esze, az csak nevet rajta, és nem veszi észre. Régen ő volt a legjobb barátom, de amikor valaki elmegy ilyen rossz irányba ott kell hagyni, mert te sem tudsz ráhatni ezek szerint. 17/f
2016. márc. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanaz mint az első de még hozzáteszem lehet h más nőkre is majd a te pénzed veri el..
2016. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) azért reménykedem, mert tényleg nagyon szeretem és aggódom érte, és komolyan gondolom a kapcsolatunkat, de így nem lehet közös jövőt tervezni :/
2016. márc. 12. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!