Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés

Tudom, mit szeretnék mondani neki, és mindenképp élőben intézem, mert ennyit megérdemel. De nem tudom, hogyan csináljam. Egy suliba járunk, így lehetőségként ott van a reggel, a szünetek, és órák után. Esetleg külön hívjam el valahova délután? Lehet, hogy hülye kérdés, de eléggé izgulok, nem szeretném nagyon megbántani.


Szeretnék hamar túlesni rajta, de azt sem tudom, ez mennyi időt vesz igénybe? Elmondom az okot, hogy sajnálom, és utána mit csináljak?


Még egy kérdés. Van heti 5 közös óránk.. szakítás után kb mennyi ideig lesz nagyon kínos a dolog?

18/L


2016. márc. 11. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos szerintem hétvége előtt közöld vele. Lesz egy kis ideje otthon megnyugodni és nem kell egyből bezuhanni a suliba utána. Ha elmondtad amit szerettél volna akkor a helyzet úgyis adja magát. Általában ilyenkor jön a kicsit kínos elköszönés. És hogy órán mennyi ideig lesz kínos? Hát nem 1 hétig sajnos...
2016. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minél tovább halasztod annál nehezebb lesz. Nyugodt helyen közöld vele és csak az okokat mond és hogy ennyi, vége. Búcsúölelés max. Elköszönés.
2016. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!