Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak vele, vagy beszéljük...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele, vagy beszéljük meg?

Figyelt kérdés

3 hónapja együtt vagyok egy fiúval,az elején minden nagyon jó volt többször voltunk egymásnál is,de az utóbbi időben nagyon keveset beszélünk;évfolyamtársak vagyunk de szünetekben már nem is nagyon beszélünk meg úgy semmi.

Gondoltam arra hogy szakítok vele,vagy beszéljük meg?

De ha meg is beszéljük akkor mit mondjak neki,hogy szeretném ha többet lennénk együtt vagy mit?

Vagy ha szakítok vele ó,akk mit mondjak miért?

#Help



16/L


2016. febr. 21. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szereted?
2016. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én azt tanácsolom hogy beszéljétek meg. Mondd el neki hogy mi bánt és hogy szeretnél vele többet lenni. Lehet hogy ez neki fel sem tűnt és ha megdumálod vele ezt az egészet jobban fog törődni veled ;) mert ha szakítasz akkor úgyis meg fogod bánni ha szereted.
2016. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az lesz a legjobb ha megbeszélitek és elmondod az érzelmeidet.
2016. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először is el kéne döntened hogy szereted e. Mert az írásodból nem ez jön le. Ha mégis arra jutsz hogy szereted, akkor beszélj vele és mondd meg neki hogy lehetnétek többet együtt...a jó kapcsolat alapja a kommunikáció!!!
2016. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!