Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehet túltenni magamat a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túltenni magamat a szakításon?

Figyelt kérdés

Barátnőm elkezdett veszekedni velem egy tök lényegtelen dolgon és a végén úgy döntött, hogy nem akar velem lenni többet. Ez volt az első kapcsolatom. Tudta, hogy ezelőtt mennyit bántották más emberek, most örültem, hogy végre van akit szeretek, de ő is elhagyott.


16/f


2016. márc. 15. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
zarkozz el tőle minden elérhetődeget felé torold/blokkold mindent ahol képet láthatsz róla torold vagy blokkold mindent ami ra emlekezted dobd ki es zenét ne hallgass 2 het alatt rendbe jössz max 1 hónap
2016. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Számomra az a legjobb mód, ha meggyőzöm magam hogy így jobb nekem is. Nem könnyű de szerintem a leghatásosabb.
2016. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jézusom,meghallgattam azokat a számokat,amit a 2.válaszoló küldött és komolyan mondom,hogy lesokkoltam..hogy bírod ezt hallgatni? :D

Amúgy szerintem nem feltétlen kell túltenned magad rajta,még megbeszélhetitek a dolgot,nincs veszve minden. :) Csak ne legyél túl nyomulós. ;)

2016. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok ezek még a lightosabb kategóriába tartoznak :D azért küldtem mert ezeket én akkor szerettem meg mikor ugyanebben a helyzetben voltam,reggeltől estig ilyeneket hallgattam de leginkább csak power metált egy idő után,azért jó ez mert ha ez üvölt a fejedben nem tudsz elmélyedni a fájdalomban,ha magam alatt vagyok akkor benyomok egy inkább utolsó linket ezek közül és mire vége teljesen jó érzem magam,alap hangulatban én se mindig bírom azt vagy annál keményebbet de ha nagyon rossz kedvem van áldás
2016. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!