Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normális hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy a barátom nem akar többet találkozni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én kevéslem azt amennyit találkozunk. Mind a ketten suliba járunk ő bejárós és majdnem egy órás neki az út a városba.Hétköznapokon alig látjuk egymást fél órákra(1x tudunk másfél órát együtt lenni)..A péntek és a szombat az a nap amikor zsinórba együtt tudunk lenni 5 órát. Viszont van mikor hétközbe nem is találkozunk akár 3 napot és szerintem az sok, hiszen már másfél éve együtt vagyunk.Más mindennap találkozik a barátnőjével.Mikor felhozom a témát akkor az van hogy neki fárasztó az út mindig bejönni hozzám és ha tovább marad akkor későn ér haza.Magyarán nincs elvileg semmi szabadideje ami van az az enyém. Sose maradna bent a későbbi buszig mert ő nagyon fáradt és pihenni akar és nem tudja megoldani. Kérdem én szerintetek ez tényleg így lehet ahogy mondja? Kezdek már kételkedni hogy nem is szeret velem lenni és találkozni..Én szívesen lennék vele többet de ez nem rajtam múlik. Szerinte elég ez a találkozás ami van. Valakinek tapasztalata?:(

2016. márc. 16. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kort igazán írhattál volna, hétköznap teljesen érthető lehet, ott a lehetőség hétvégén pótolni. Miért nem alszotok egymásnál? 5 óra szombat? Mit csinál a maradék idejében? Vasárnap? De egy bizonyos kor felett az is érthetetlen miért nem alszotok egymásnál péntekenként...
2016. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk :D Nekem itthon nem nagyon nézik jó szemmel az együtt alvást ez ellen nem tudok mit tenni sajnos. Vasárnap tanulok meg ő is otthon van pihen meg ilyenek..
2016. márc. 16. 17:26
 3/5 anonim válasza:
nálam is ez a helyzet a barátnőm többet akar találkozni, de én nem tudom megoldani, sokszor kedvem sincs hozzá. bejárósok vagyunk mindketten, egy suliba járunk. Én lakom x községben, ő 3 kilométerrel odébbi községben. Hétköznap van hogy nem is találkozunk, hétvégén is csak ha ráérek vagy úgy alakul. Én dolgozni járok utána én is fáradt szoktam lenni. Hétköznap iskola van. éppen megvárhatnám őt órák után, de a buszom akkor nem úgy jön, és fél órát kellene várni a következőre. ő kételkedik benne hogy én szeretem, de ráér rajta gondolkodni. és én komolyan szeretem, csak valahogy nem tartom ennyire fontosnak a találkozást. fészen néha írunk, meg ha úgy van felhiv ennyi nem elég?
2016. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy hogy nem tartod fontosnak a találkozást ?Ha szereted tényleg akkor miért nem az a legfontosabb hogy többet lásd?Nem hiszem el hogy nem hianyzik ha nem látod több napig..Neked is át kéne gondolni mi a fontosabb a barátnőd vagy az h pihengess otthon.Szerintem ez így egy oldalú kapcsolat.Nálunk is teljesen úgy érzem hogy csak én erőltetem az egészet ő jól megvan nélkülem.
2016. márc. 17. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
3 dolog igazán fontos az életben. Az alvás , az evés és az ivás a többi dolog csak mellékes/szórakozás céljából van. Ha annyira hiányzik gondolj a rossz tulajdonságaira amiknek örülsz , hogy nem vagy ki téve.
2016. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!