Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Titeket szokott becézni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket szokott becézni a párotok? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek ha a párok nem becézik egymást??

2016. márc. 17. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Soha mert mind megcsal es kihasznál engem... Minden lany ilyen mar elegem van belőlük...

A velemenyem mivel "jo a hangulatom" hogy ha nem becezik egymast tudjak egymas igazi neveit...

De azt is csak par napra mert utana felredu* az osszes!!!!

2016. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hozám se szokot szólni dee párom sincs szóval ezért lehet ez
2016. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,én szoktam és ő is engem,és imádom ^^
2016. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen... Gyönyörümnek vagy drágámnak...

És meg mikor megszólítom az eleve becézés. Persze mindenki úgy hívja szóval nem tudom becézésnek számít e.


Véleményem nincs. Talán az hogy azok az emberek aki nem becézi egymást azok nem ilyen... Hogy is mondjam?

Nem nyálas típusok... Persze mi sem vagyunk annyira...😊

2016. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Manó, Nyuszi, Majomegér, Majomka, stb. Meg van az, amikor átmegyünk retardáltba, és a legidiótább szavakat mondjuk egymásra felváltva, pl. te pézsmatulok, erre a másik: te pernahajder. :D


De ugyanígy szoktuk egymást valódi keresztnéven is szólítani, mikor milyen a szituáció.


Nyilvánosan nem muszáj becézgetni egymást, de szerintem nagyon kevés olyan pár akad, akik egymás között ne használnának olyan kis neveket, amik valahogy a másikra ragadtak. Ennek ellenére nyilván semmi sem kötelező, mindenki úgy mutatja ki a szeretetét, ahogy neki és a másiknak tetszik.

2016. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!