Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek, hogy már sosem lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy már sosem lesz kapcsolatom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A volt barátom óta egyszerűen nem találok olyan fiút, aki meg tudott volna fogni külsőleg és belsőleg is. Akivel lett volna lehetőségem, és jól néz ki, az a belső "értékei" miatt nem tetszik, aki pedig belsőre tetszik, sajnos akármit csinálok, külsőleg nem vonzó számomra, és tudom, hogy ez csúnya dolog, de ettől nem tudok elvonatkoztatni.

Tehetek ez ellen valamit, vagy majd jön magától a dolog, és ne izguljak? Lehet, hogy hülyeség, csak nem szeretnék majd 30 évesen is szűz maradni, úgy, hogy egy normális kapcsolatom sem volt. A korombéliek közül sokaknak van kapcsolata, és olyan boldogok. Én meg hihetetlenül válogatós vagyok, félek, hogy egyedül maradok :(

17/L


2016. márc. 22. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat akkor adj lejebb belole csak talalsz egy normalis sracot
2016. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyílván a külső és a belső is fontos, de próbáld meg elfogadni a hibáit is. Ha mondjuk van 1-2 dolog a személyiségében/viselkedésében, fogadd el őt úgy. Ha mindenkiben a hibát keresed akkor tényleg nehezen fog összejönni :)
2016. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17 évesen még ne aggódj , még bőven van időd
2016. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na aggódj ha szép vagy, én nem vagyok valami nagy szám csávó mégsem vagyok ennyire elkeseredve :D
2016. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy csak én vagyok-e így, de a szavaidból számomra úgy tűnik, hogy a volt barátod miatt van. Még nem tetted túl magad teljesen, mindenkit hozzá képest nézel. Talán várnod kéne egy picit és akkor változnának benned a dolgok.
2016. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy hülyeség, csak nem szeretnék majd 30 évesen is szűz maradni,"

Ne ez motiváljon, mert ebből inkább a szexéhség, és nem a szeretetéhség jön le. Ez nekem taszító.

Egyébként a problémád ellen nem tudsz mit tenni, ezeken nem lehet változtatni.

2016. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!