Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak? Help me.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak? Help me.

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal csak hogy felejtsek. Elhitettem vele, hogy mennyire odavagyok érte, de ez nem igaz. Én nem akarom szegényt tovább hülyíteni, már így is folyamatosan lelkiismeretfurdalásom van miatta, úgyhogy inkább szakítanék vele. De nem szeretném megmondani neki, hogy sose szerettelek, bocsi, mert nem szeretném őt elszomorítani, összetörni meg pláne nem. Mit mondjak neki? Hogyan szakítsak?

2016. márc. 26. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Életképtelen vagy?? Menj es mond el neki amit erzel --> pontosabban h mit nem erzel. 😒

16F

2016. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2016. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele őszinte, tényleg ne hülyítsd tovább, és máskor csak azért hogy felejts, ne játsz más érzelmeivel
2016. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Adelll ***** válasza:
100%

Hat talan valami olyasmit kene mondanod hogy mar nem erzed ugyan azt mint az elejen. Lehet neki nem ugy tunik de te ugy erzed mar nem az igazi. Ezt igy nem szeretned.. Stb stb.

Amugy jol valassz helyszint. Ne uljetek be sehova mert beszelgetes vegen kinos ha csak ugy kimegy.. Foleg ha mar rendelt valamit (tapasztalat...) a legjobb vmi parkba egy padon vagy ilyesmi :D bocsi kicsit eltertem a tematol.

2016. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
,,Bocsi, egy önző sz*rházi voltam, amiért csak arra használtalak, hogy a saját nyomoromat enyhítsem. Remélem találsz majd egy normális lányt.''
2016. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Az a baj hogy őszintén ha megmondanád az ember össze is törhet csak mert játékból használtad.. Nem kívánok neked rosszat, meg nem ítélkezhetek feletted, de rohadtul nem jogos ilyet bárkivel is megcsinálni.. Találkozz vele valami kis parkban vagy ilyesmi, és közöld vele hogy szimplán úgy érzed nem alakult ki elég érzelem ahhoz mint amit várnál egy ilyen kapcsolattól. Hola
2016. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk. Tudom, hogy gerinctelen dolog volt, nem csinálok többet ilyet, hülyeség volt, tudom. De ez van, már nem tudom megváltoztatni. Köszönöm annak aki megértette a kérdés lényegét és normálisan válaszolt.
2016. márc. 26. 22:23
 8/9 anonim válasza:

Szerintem mond el neki az igazat, ha a jövőben lesz másik

barátnője örül hogy szakítottatok.Amúgy miért jöttél össze vele? Jól van, leírtad miért, de ha nem szereted?Ennek a szerelem a lényege, nem?

2016. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16 évesen ekkora ribwancz vagy ahhoz csak gratulálni tudok, nem szoktam rosszat kívánni,de remélem hogy elkap egy AIDS-es húszcentis péló még a héten.. próbálj meg normálisan viszonyulni az egészhez ...lehet hogy összetörik, de még mindig jobb, mint hazudozni. (Egyáltalán tudsz igazat mondani??)
2016. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!