Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balázs20010526 kérdése:

Hogy szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy szakítsak vele mert mi nagyon jó baratok voltunk/vagyunk csak kiderült hogy ő szerelmes belém és én hülye azt mondtam hogy akkor járjunk és ő nagyon-nagyon megorult ennek. Csak én inkább barátként tekintek rá mint hogy barátnőmként.:(

2016. márc. 14. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
miért? mi a problémád a lánnyal? és minek mondtad hogy járjatok ha te nem szeretnéd? és milyen kérdés ez? szépen találkozz vele valamikor, minél hamarabb és mond meg neki szépen EGYENESEN hogy MIÉRT mondtál ilyesmit, és hogy nagyon sajnálod hogy egy szemét bunkó vagy, de inkább barátként tekintesz rá. ez az igazság és legalább ennyit megérdemel. hibáztál.
2016. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) És tudom hogy hibáztam ,hülye voltam:(
2016. márc. 14. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:
helyes, ennyit megérdemel hogy egyenesen szépen elmondod neki.
2016. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!