Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy szerezzem vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel egy évig jártunk, soha nem veszekedtünk, és imádtuk egymást, több is volt köztünk mint szerelem. Nemrég megbántottam őt, pedig nem akartam, és elmondása szerint már nem szeret, ha írok nem válaszol, találkozni sem akar, és ez van 3 hete. Nagyon hiányzik, és soha többet nem bántanám meg, de ilyenkor mit tudok tenni?

2016. márc. 27. 22:12
 1/4 anonim válasza:

Írd Neki : Nagyon Hiányzol :(( Érted Bármit Meg Tennék Vennék Neked Rafaelot Meg Bármit Nagyon Szeretlek De Meg Bántam Amit Csináltam

Ha Vissza Írd Hívd el randira valahova és úrja kezdődik

2016. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: ká

Második: 17 mindketten, bár nem tudom mennyiben befolyásolja a dolgokat.

2016. márc. 28. 21:13
 4/4 Dorka0317 válasza:
Szerintem írjál neki egy cuki üzenetet hogy hiányzik meg nem bírod nélküle stb. Ha erre se ír vissza a csaj akkor hagyjad. Találsz nála jobbat is! De meg ér még egy próbát.
2016. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!