Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk ti mit szolnatok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mit szolnatok ehhez?

Figyelt kérdés
Mit szolnatok ahhoz ha egy lany ilyet irna nektek?(ugy hogy ti is tobbet ereztek a lany irant mint egy barat irant)" Szoval nagyon regota ismerjuk egymast,mindig is nagyon nagyon jo baratok voltunk.Aztan elkezdtem irantad kicsit tobbet erezni mint egy barat irant.Ez az erzes evrol evre erosebb lett,es mostmar olyan mintha nelkuled nem lenne eletem.Ha nem beszelek veled minden nap, ugyerzem mintha valami hianyozna belolem..TE.Te vagy az akiert elek,akiert nem adom fel.Egyszeruen SZERETLEK.Ilyet meg senki irant nem ereztem!"
2016. márc. 15. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmm attól függ hogy kitől kapom. Persze ha valakivel évről évre többet beszélsz, akkor valamiféle voznás van benne.

Mindenesetre örülnék, egy dícséret marad egy dícséret, mindegy kitől kapom.

Szóval hajrá, dobd fel a napját. (Ps: ékezeteket használj, mert igy kicsit komolytalan)

2016. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kicsit nyálas. Ha egy fiúnak el akarod mondani h szereted, akko ne írj ilyen sokat, zavarba jöhet. Inkább kezd egy egyszerűvel: szia xy, el kell mondanom valamit: többet érzek mint egy barát irántad.
2016. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Én járnék vele minden további nélkül. :)
2016. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Így ebben a formában nem örülnék neki, túl nyálas, meg olyan..nyomulós, vagy hogy mondjam. Sok és erőltetett, lehet ezt természetesebben is
2016. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!