Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Párom van, de más fiú is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom van, de más fiú is tetszik. Mit tegyek? A történetem elég hosszú, és nem tudom, hogy mihez kezdjek.16/L

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyunk együtt, komoly a kapcsolatunk, és nagyon szeretem, ő is 16 és csak 8hónappal fiatalabb nálam. Osztálytársam. Tipikus tökéletes tini szerelemnek indult. Ő hosszú távra tervez velem, és eleinte én is így voltam ezzel, egészen addig míg el nem kezdődtek a hülyeségei. Mindenen kiakadt, folyton veszekedtünk, ha nem tetszett neki amit mondtam, kigáncsolt az autóút szélén. Ordított velem, és ha nem mondtam el amit tudni akart, akkor megszorította kezem, elkezdett ráncigálni, és fogcsikorgatva követelte, hogy mondjam el. Egyszer kezet is emelt rám. Igyekeztem nem hagyni, és az ilyen eseteknél szóltam neki, hogy állitson magán, vagy elfelejthet, meg hogy ezt vissza fogja kapni az élettől. Ezek miatt szakítottunk, amit már 3hónappal hamarabb kellett volna. Ez idő alatt nekem megtetszett egy másik osztálytársam, és ez a volt barátom fülébe jutott, és megfenyegette egy barátnőmet az iskolában, hogy ha nem mondja el, hogy ki az, akkor baj lesz.. Eltelt egy kis idő, én kértem, hogy változzon mert én így őt nem vagyok hajlandó elviselni. Változott is, már csak néha jön elő ez az erőszakos énje, és nagyon szeret. Egy hónappal később újra összejöttünk, és mivel azóta is tudja, hogy nekem nagyon tetszett az a másik osztálytársunk, folyton felhozza..már 2hónapja hogy megint együtt vagyunk, és egyszerűen képtelen elfogadni, hogy valaki szereti, mert nem véletlen jöttem vele újra össze. Viszont a kétségeivel taszít el magától és rájöttem, hogy az a másik fiú rettenetesen tetszik. Az ő gondolata már sokkal boldogabbá tesz, mint a barátomé. A barátomat is szeretem, de már közel sem úgy mint az elején. És lehet, hogy ez most egy kicsit hosszabb fellángolás, de nem tudok tovább lépni a fiún és elfelejteni, próbáltam. Ők jóban vannak a barátommal, de azért nem járkálnak össze soha. A srác sokszor néz, és órák alatt is sokszor összeakad a tekintetünk. Olvastam ezen az oldalon sok embertől, hogy ne hagyjam ott a biztosat egy bizonytalanért. És lehet, hogy nagyon megbánnám, de teljesen az újja köré csavart a srác. Minden éjjel róla álmodom, és folyton rá gondolok. Nem igazán beszélünk csak néha váltunk pár szót, viszont sokszor csinál olyanokat, amik "jelnek" számítanak. Legalábbis utána olvastam, hogy miket csinál egy fiú ha bejön neki valaki, és ő pont ezeket csinálja. Szóval nem tudom mi legyen és nem tudom, hogy döntsek. Félek a választástól, senkit nem akarok megbántani, de boldog szeretnék lenni.

#Párom van
2016. márc. 30. 00:28
 1/4 anonim válasza:
100%
hagyd ott a mostani palid... aki egyszer megutott egy lany......fhu rendesen ideges lettem
2016. márc. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sablon duma, hogy ne hagyd ott a biztosat a bizonytalanért, de ez csak akkor érvényes, ha 30 évesek vagytok, házasok, közös lakásban, két gyerekkel, és a férjed feltétel nélkül szeret, mindent megad neked és soha nem bántana.

Na az biztosnak számít, de egy tiniszerelem egy idegbeteg lelki roncs fiúval, na az nem.

Ha nem lenne a másik srác, akkor is azt mondanám, hogy hagyd ott a francba. Aki képes megrángatni, kigáncsolni, ordibálni veled, az egyrészt NEM szeret, másrészt veszélyes. Ha most ilyen, mi lesz később? Késsel megy neked, ha rosszat szólsz?

16 évesen amúgy is felesleges hosszú távra tervezni, ha ki is tart egy tiniszerelem a sulis évek alatt, utána úgyis vége lesz.

Természetes, hogy más tetszik, a barátodat már nem szereted, megbántott, meguntad... ha pedig vonzódsz a másik sráchoz, az ellen bizony nem lehet tenni.

Én azt mondom, hogy igenis lépj az új fiú felé, legyél csak nyitott egy új szerelemre, hátha benne tényleg igazit találsz.

2016. márc. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem ütött meg, csak emelte a kezét, de akkor is megijesztett, és megdöbbentem rajta. Tényleg nagyon igyekszik, és nagyon változik, de félek hogy visszaesik.. Nagyon köszönöm nektek a válaszokat. Nagyon szeretném megismerni a másik fiút aki jelenleg is tetszik, de még nem igazán tudom hogy fogjak hozzá, hogy ne ijesszem el.
2016. márc. 30. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátod nem érdemel meg! Rég szakítanotok kellett volna....ne légy már ilyen naiv.
2016. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!