Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez túl sok korkülö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez túl sok korkülönbség? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval és hát hamar szerelem lett. 3 hónapja vagyunk együtt és csak most mondta el,hogy hány éves. Ő 24 én meg 12. Van ennek így értelme vagy sok a korkülönbség? És még megjegyzem: még nem találkoztunk,interneten keresztül ismerkedtünk meg. Segítsetek!
2016. márc. 30. 14:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Az. Felejtsd el!
2016. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem egyenlőre sok.Megjegyzem a pasinak kellett volna észnél lennie,hogy a saját korosztályát keresse.Szerintem ne legyen több azért az ismerkedésnél,semmi jó nem sülne ki belőle.Később pedig mégtöbb probléma lenne.Szóval szerintem keress mást!(Persze ezt könnyű mondani :( )17/l
2016. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
3 hónapja együtt vagytok? Változott valami hogy megtudtad hány éves? Szerintem ő eddig is ugyanaz az ember volt és ha eddig jó volt vele akkor valószínű ezután is..:)
2016. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. márc. 30. 14:47
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azert ez sok.. Pedofíliával vadolhatjak mert meg kislány vagy!!!!!

16F

2016. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Semmi nem változott azóta! Minden ugyanaz sőt még örülök is neki,hogy elmondta. De az igazat megvallva amikor beszélünk akkor egy kicsit mindenem "megszorul":(
2016. márc. 30. 14:51
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Háát...

Nem vagyok a nagy korkülönbség ellen, köztem és barátnőm között is van 13 év, de már mindketten felnőttek vagyunk.

De azért na, kicsit necces. Nem tudom, milyen fiú, mennyire erőltetné a testiséget, ha simán csak szerelmesek vagytok, akkor oké.

2016. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Eszedbe ne jusson találkozni vele, sok a gonosz és rossz ember, és megjegyzem nekem 24 évesen eszembe nem jutott volna 12 évessel ismerkedni. Te még kislány vagy, egy 24 éves egészen mást akar, mint mait te gondolsz.

SZerintem kicsit beteges a fiutol a dolog, gyakorlatilag lilomtiprás történne ha bármit csinálna veled. Gondolkodj el te is és mond el nővérednek, anyudnak, vagy kainek tudod a dolgot. Ne itt kérj tanácsot és beszéld meg !

2016. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Én is szívesen megismernélek. 34/F
2016. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva! Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot, és legyél nagyon óvatos a neten!!!


Bár valszeg hiába mondjuk itt neked, de ez nagyon nem normális a férfi részéről. Ezt hívják pedofiliának. Vigyázz magadra! + okos vagy, hogy nem találkoztál vele!

2016. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!