Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szülők! Mit szólnátok ahhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Mit szólnátok ahhoz ha a lányotok 6 évvel idősebb fiúval randizgatna? 16 l és 22 f

Figyelt kérdés

2016. márc. 19. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez nem abnormalis, ha szeretik egymast, es a fiuval minden oke.
2016. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Haha 😃 de csak ha szeret... Akkor elmegy ha szeret.
2016. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Manapság nincs ezzel gond. A vele egyidős fiúkkal több a gond,felelőtlenebbek,éretlenebbek. Persze csak általában.
2016. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
#3 Abszolút nem korfüggő dolog. 20 éves létemre volt 25 éves barátnőm, és szegény segghülye és céltalan volt konkrétan... Ha normális, és rendes srác, akkor tök mind1, ha jól megvannak. Ha nem, annak úgy is meg lesz az eredmény. Tanulság pedig mindig van.
2016. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Menta zöld pacsi :D várom a további véleményeket is.
2016. márc. 19. 22:52
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban a 6 év az még kicsit sok...

Szülőként az jutna eszembe, hogy egy 22 éves felnőtt férfi mellett a lányom nem maradna sokáig szűz.....ami abszolút nem villanyozna fel és ehhez nem is asszisztálnék 1 percig sem.

2016. márc. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És szerinted,ha a szüleim engedik nekem akkor rossz szülők?
2016. márc. 20. 21:18
 8/13 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
nem rossz szülők. Csak szeretnek és megbíznak benned. Szerintem az a "jó" szülő aki bár próbál is a helyes útra terelni, de semmiféleképpen sem úgy, hogy rád erőltetik a saját véleményüket, vagy kis világukat. Akármit csinálsz, támogatják, és ha elbuksz a próbálkozásban, ők ott lesznek. Ettől jó szülő a szülő. Én legalább is ilyen szülő leszek
2016. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Grafy15 válasza:
100%
Úgy vélem a lányok ebben a korban már lényegesen érettebben gondolkodnak mint a fiúk, főleg manapság mikor ennyi "ecsetfejű férficsíra" rohangál az utcákon! A nők mint mindig az igazi férfit keresik, de csak az idősebb , érettebb fiúk közt találják meg amit keresnek. Ezért ez a jelenség már mindennapossá vált, hogy nagy a korkülönbség.Ez nem jelenti azt, hogy nagy probléma lenne a kapcsolatban, szerintem tartsd rajtuk a szemed (egy egészséges aggódás nem árt), de simán lehetnek boldogok egymással!Itt árulom el hogy köztem és a párom közt ennél jóval nagyobb korkülönbség van mégis tökéletesen működik a kapcsolatunk!Eleinte ez problémát okozott nekünk mert ezzel a ténnyel meg kell tanulni együtt élni,el kell fogadni a helyzetet és utána pedig a családdal kell elfogadtatni ugyanezt, ami főleg eleinte nem egyszerű!Az idő végül mindent megold...5 éve vagyunk együtt boldogságban, ma már szerencsére látja mindenki, hogy ez működik!
2016. márc. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Grafy15 válasza:
92%

Ezt benéztem, most jöttem rá, hogy valójában te vagy valószínűleg a 16 éves lány....

A lányoknál a 16-18 éves kor eléggé érzelemdús időszak, komoly személyiség változáson mész keresztül(most fedezed fel önmagad és az érzéseidet).Nehéz tanácsot adni, mert bíznod kell a felnőttek értékítéletében, és minden jogod megvan egy a boldog kapcsolathoz!Ha tiltanak, maradj higgadt és próbáld megérteni, miért teszik, beszélgess sokat a szüleiddel!Ha biztonságban tudnak akkor úgyis eléred a célodat!:) Legfőképp ne légy türelmetlen!

2016. márc. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!