Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha nemtudom elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nemtudom elfogadni ha barátnőm nélkülem megy szórakozni?

Figyelt kérdés

már 3 éve vagyunk együtt de sajnos mielött írnátok hogy mennyek énis fiu barátaimmal előre közlőm nekem nincs sajnos barátom vagy barátaim érdek barátságaim voltak mindig sajnos akkor kerestek amikor kellett nekik valami igy megszakitottam velük a kapcsolatot!

mindig beszélgetek a barömmel erröl de nem kapok normális választ sajnos! hamarabb elhivja a barátnöit bulizni mint engem volt olyan is hogy másnap tudtam meg hogy elmendt!

nem is mondta nekem egy sms vagy bármi mást sem küldütt.

és ez engem egyre jobban zavar!

én olyan gondolkodású ember vagyok hogy együtt is jól lehet érezni magunkat hissz ha szeretjük a másikat akkor hiányzik igyis ugyis melölünk szerindtem! a kapcsolatunkban a bulitéma csak a baj semmi más probléma nincs csak ez! és én nemtudom ezt elfogadni! válaszotokat várnám előre is köszi!


2014. nov. 11. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
De komolyan, milyen válaszokat vársz tőlünk. 3 éve együtt vagytok, tehát működnie kéne a kommunikációnak, ehelyett idegenek segítségét kéred. Üljetek le és beszéljétek meg, én csak jót akarok.
2014. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

na én már biztos otthagyalak volna... hagyd már levegőhöz jutni szegény lányt!!! rohadtul nem egy buli kell ahhoz, hogy valaki valakit megcsaljon..


egyébként is, minek mindenről beszámolnia neked? amúgy meg naná h a barátnőit hívja el, mert gondolom, te savanyodott képpel néznéd végig az egész bulit... nem bántásból írtam, amit írtam, de ez nagyon gyerekes, ahogy gondolod...

2014. nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 csabika1971 ***** válasza:

Először is a barátnősség nem azt jelenti, hogy magadhoz kötözted őt.

Valamelyest mind a két félnek kell a szabadság, és a barátok. Hisz velük egészen másképpen bulizik az ember mint a párjával.

Nem tudom csak részletet meséltél az életetekből, ebből lehet tévesen ítélem meg a helyzetet. De mintha magadhoz akarnád láncolni őt, mert neki vannak barátai neked meg nincsenek.

Rosszul látom?

A kérdésedre meg felelve, igenis jól esik az embereknek elszakadni a másik felétől, és haverokkal kiengedni a gőzt. És ebben akadályozni a másikat eléggé nagy féltékenységet jelent, az pedig nem jó.

2014. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 PearlDiver ***** válasza:
55%

Ha kizárólag nélküled megy, akkor szerintem joggal érzed magad elhanyagolva.

Viszont ha 3 év után ilyen szinten ragadtok meg, akkor lehet nem kéne erőltetni ezt a kapcsolatot.

2014. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már látom, hogy szoktál vele erről beszélni, elnézést. Egyébként igaza van az előttem szólóknak, nem veheted el tőle a szabadságát, csak mert neked nincsenek barátaid.
2014. nov. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy te megszakítottad a kapcsolatot rajta kívül minden emberrel, neki nem kell ezt tennie.

Lehet tévesen következtetek én is, de úgy sejtem, hogy nem rögtön az történt, hogy nem szól, ha bulizni megy.


Először valamiért kialakult az, hogy veled nem szeret annyira bulizni járni. Ennek sok oka lehet, nem találgatok, ha bevallani nemmis akarod, pontosan tudod, ebben biztos vagyok.

Aztán mivel folyton veszekedést generáltál, amikor ő bejelentette, hogy nélküled megy, inkább már nem is szól. Ezért nem kell egy veszekedés rossz szájízével elindulnia, hanem igazán felszabadult lehet.


Neked is kellene valami elfoglaltság, ha már a közös bulizás nem működik.

2014. nov. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elég rosszul viselném, szükség van egy kis magányra, meg barátnőkre. Nekem legalábbis a buli nem feltétlen ivásból áll a táncos szórakozóhelyek amúgy se az én és baráti köröm műfaja. Néha csak egy kávézóba elmenni vagy vásárolni esetleg kirándulni a barátokkal kell. Biztos úgy érezném a pasi rám ragadt ha mindenhova együtt kéne menni. Az meg, hogy ne fogadja el hogy én időnként nélküle kimozdulok...elég hamar a kapcsolat végét eredményezné.
2014. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak mert neked nincsenek barátaid, attól még a párodnak lehetnek, és miért ne járhatna el velük szórakozni? Nem a tulajdonod. Akkor megy el amikor akar. Ő nem érzi úgy, hogy kötelessége előre bejelenteni az ilyesmit. Ezt vagy elfogadod, vagy nem.


De ha meg akarod őt tartani, akkor ne fojtsd meg ennyire. Próbálj kicsit leszakadni róla. Foglald el magad amíg ő bulizik.

2014. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!