Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Nos, egyik lány osztálytársam már egy ideje körülöttem "tekereg", és célozgat arra hogy lefeküdhetnénk stb.

Lehet az is hogy ő többet érez vagy nem tudom, de én nem akarnék tőle semmit. Egyszer írta hogy féltékeny, ezért éreztem azt hogy ő többet akar vagy nem tudom.

A másik gond meg az, hogy én szűz vagyok, és pl: osztálytárssal nem nagyon szeretném elveszíteni xD, mert az hogy nézne ki 5 év múlva pl. az osztálytalálkozón.

A másik meg az hogy van egy srác aki haverom és neki bejön a csaj, a csaj meg kb. engem akar leszop.i. És hát nem is foglalkozik a sráccal.

Mit tegyek? :) elégé szép helyzet.

1héttel ezelőtt magához áthívott suli után,de kitaláltam valamit és nem mentem( tudtam hogy lesz valami..)

Alapból az volt, hogy suliba nem kavarok stb.



2016. ápr. 16. 23:22
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és 16/f
2016. ápr. 16. 23:23
 2/10 anonim ***** válasza:

"az hogy nézne ki 5 év múlva pl. az osztálytalálkozón"

Miért, hogy nézne ki?

Most komolyan... annyira aranyos, ahogy sokan saját maguk elé gördítenek akadályokat.

Osztálytalálkozó meg 5 évente van, egy este erejéig.

Bár ettől függetlenül én soha nem preferáltam az eféle "csak lesz*plak, meg esetleg d*gunk egyet" jellegű "kapcsolatokat".

De te tudod.

2016. ápr. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én a helyedben nem feküdnék le vele hanem megvárnám hogy szerelmes legyek valakibe, meg egy osztálytárssal még járni is cinkes nemhogy lefeküdni. És érettségiig folyton úgy nézne rád hogy már látott meztelenül, szerintem kellemetlen lenne.
2016. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Használd ki.....a lehetőséget ,DE ne őt -ha vágod ,hogy vágom-.


Üdv!

2016. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Milyen lehetőséget? :)

Itt több is van..


Amúgy én nem akarok tőle semmit..

2016. ápr. 17. 22:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehetőségek: Szex ;)
2016. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Thomika20 ***** válasza:

Most mit veszítesz vele ha lefekszel? És ha később esetleg nem jössz be valakinek, akkor megint egy kérésbe itt fogsz sírni, hogy gáz lenne szerintetek prostihoz menni?

Használd ki, dugd meg és kész. Nem vesztesz vele semmit..

2016. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak a szüzességemet xD
2016. ápr. 19. 22:18
 9/10 A kérdező kommentje:

Ja és amúgy több lány is lehetett volna már meg, szóval ilyen kérdés nem lesz hogy csúnya vagyok nem vonzódnak a csajok stb..


Lehet az lesz hogy de gizda vagy stb., de nem..

Helyesnek tartom magamat, és a lányok könnyen megszeretnem, mert aranyos vagyok nekik xD

2016. ápr. 19. 22:21
 10/10 A kérdező kommentje:
megszeretnek*
2016. ápr. 19. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!