Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már nem szeretem csak megszokás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem csak megszokás?

Figyelt kérdés

A baratommal tobb mint egy eve jarunk, egyutt is eltunk par honapig (18evesek vagyunk). De megromlott a kapcsolatunk es szakitottunk is egy par hetre. Ez ido alatt en megismertem egy fiut akihez nagyon elkedtem kotodni, nagyon figyelmes de csokon kivul nem tortent mas koztunk. Meg is mondtam neki hogy en szeretem a baratom es ujraakarom vele kezdeni. Ujra is kezdtuk de a problemak nem multak el, kicsit jobb lett egyebkent, de sok a veszekedes igy is. Nagyon szeretjuk egymast, de valami megis hianyzik es allandoan az a masik fiu jar a fejemben, akivel egyebkent egy barsti tarsasag miatt gyakran talakozok es mindig sikerul tul kozel kerulnunk egymashoz es olyankor mindketten egymasra nezunk es tudjuk hogy "nem lehet". De miert van ez? Mar nem szeretem a baratom cska a megszokas miatt erzem ugy? Vagy csak izgalmasnak tunik az uj fiu, vagy tobbrol van szo?

Egyebkent nagyon rendes ember, okos, talpraesett, es baratkent is nagyon nagyon jo, de egyszeruen vonzodom hozza.

Tudom hogy nem helyes, de nem tudom mit kellene tennem, mert hetek ota kuzdok a buntudatommal hogy a baratomnak fogalma sincs hogy amig szakitottunk en valaki massal csokoloztam.

Valaki aki hasonlo cipoben jar esetleg?


2016. ápr. 17. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretnéd/szeretted volna a barátodat nem jött volna a második. Jó volt vele lenni, szeretted, de elmúlt. Te is érzed hogy ez már nem olyan mint volt. Lehetne még húzni, de jobb úgy szakítani hogy a jókra emlékszel vissza mint hogy sokáig veszekedjetek mire megunjátok ... Legyél egyenes, mond el hogy már nem érzed ugyanazt, és tovább akarsz lépni.
2016. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, akkor nem csókolóznál mással.

Ha úgy vesszük, sikeresen hülyítesz egyszerre két fiút. Én azt mondom, ha van gerinced, akkor ezt befejezed. Ha arról a másik srácról álmodozol, akkor jöjj össze vele. Ne mondd, hogy annyira szereted barátodat, hiszen ha szeretnéd, akkor nem másról ábrándoznál, és főleg nem rohantál volna máshoz csókolózni, szakítás után pár nappal.

2016. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:)
2016. ápr. 17. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!