Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el az exem?

Figyelt kérdés
Annyira nehéz elfelejteni az exem :( már decemberbe szakítottunk, de egyszerűen nem megy ez nekem :( Még mindig reménykedek azon, hogy újra összejöjjünk, de nincs rá esély :( Szerintetek hogyan lehet?
2015. márc. 26. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
foglald le magad.
2015. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mivel?
2015. márc. 26. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:

én ilyenekhez nem értek szóval keresgélj


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2015. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezen túl kell esni, ez sajnos már csak így megy. Ez igazolja, hogy valós érzelmek fűztek téged hozzá.

Aztán, ahogy telik az idő, könnyebb lesz, kezded "kívülről" látni a történteket, és őt is. Objektívabban, szerelem nélkül.

És egy napon elmúlik, és újra teljesnek fogod érezni az életedet, egyedül is.


El kell fogadnod, hogy ennyi volt egymással a dolgotok az életben. Ez nehéz. Ha sikerül, minden könnyebb lesz.


Én az első, 1 évig tartó szerelmemet 2 évig gyászoltam, az első , fél évig tartó párkapcsolatomat közel egy évig.

De vannak, akik szerint a normális gyászidőszak a kapcsolat időtartamának a fele.

De ez nagyban függ az érzelmek mélységétől.


Lényeg, hogy igen, próbáld elfoglalni magad, ugyanakkor éld meg a gyászt is, ne félj tőle, mert csak így léphetsz tovább sérülés nélkül.

2015. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok, na akkor néhány tanács:


- Ha eddig nem tetted volna meg, szakítsd meg vele a kapcsolatot! Tel.szám törlés, FB-n tiltás stb. Ugyanígy azokat a dolgokat, amiket tőle kaptál dobd ki, vagy dobozold el. Ha nem teszed meg ezeket, akkor gondjaid lesznek, mert tovább fogod táplálni iránta az érzéseket.

- Amint mondtam foglald le magad! Például legyél barátokkal, beszélgessetek, és csináljatok valamit, pl biliárd/videójátékozás. Ezen kívül tűzz ki magad elé célokat! Ez is segít abban, hogy ne rá gondolj.

- Idővel, ha úgyérzed készen állsz rá, ismerkedj másokkal!

2015. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 évig gyászolni egy 1 évig tartó szerelmet? Basszus, ez nagyon durva... Hogy tudtál 2 évig egy olyan embere gondolni/foglalkozni vele, aki nagy ívben tett rád?


Feltételezem a fent említett tanácsok hiánya miatt...

2015. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!