Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mi lenne a jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a jó megoldás? 12/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, aki eléggé tetszik nekem, de van pár dolog, ami miatt nem merem megmondani neki. Az első az, hogy ő eléggé csendes típus (mégis nagyon szeretik az osztályban), tehát szerintem kiröhögne, mert nem nagyon érdeklik a lányoķ még. A másik pedig az, hogy ma hallottam, hogy az egyik barátnőmnek is ő tetszik.. őszintén szólva, szerintem nekem több esélyem van (légyszíves ezért ne nevezzetek nagyképűnek 😂) mert én sokkal több időt töltök vele, és mindennap sokat beszélünk, míg ők alig váltanak pár szót a héten.. Bocsi a helyesírási hibákért ha vannak, előre is köszi a válaszokat! Trollok légyszi kíméljenek 😂
2016. ápr. 20. 15:28
 1/3 anonim válasza:
Tölts vele minél több időt és próbáld neki finoman sugározni az érzéseidet, mármint ne úgy, hogy fogod magad odaállsz elé és " hé te gyerek. teccesz!4!!4!" esetleg próbálj vele facebookon beszélgetni, pl. kérd el tőle a házit, vagy valami ilyesmit. Szurkolok nektek. ;)
2016. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fruzs33 ***** válasza:
Ne aggódj,még ebből lehet bármi,csak türelem.
2016. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugye mint latom 12 eves vagy. Na ezzel semmi bajom de mivel a fiu is annyi sokat ne varj tole. 12 eves fiuk meg nagyon gyerek szinten vannak de meg 16 eves fiuk is! Probald meg lehet nincs igazam ha tetszel neki osszejohettek de en annak idejen egy olyan fiuval nem ertem semmit de sok szerencset remelem neked legalabb sikerul :)
2016. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!