Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelem vagy megszokás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy megszokás?

Figyelt kérdés
Négy éve vagyok együtt a barátommal...bizony,négy év. Szinte el sem hiszem. Mikor csatlakozott a barátaimhoz nagyon nem bírtam. Tipikus nőcsábász volt..soha nem hittem volna,hogy kiszemel magának,DE megtörtént és azóta együtt vagyunk. A gond csak az,hogy szinte ég és föld a különbség köztünk. Minden téren. Lassan rájöttem,hogy nem tudok elmenni szórakozni az ő barátaival mert n talál a szó. Az én meg az ő baráti társasága úgy ahogy mi is totál különböző. Na de nem ez a legnagyobb probléma. Ő minden áron szabad akar lenni,ha úgy tartja kedve hajnalig bulizni,persze a haverokkal,ha akar szól ,hanem nem és ez engem nagyon zavar..még az elején volt,hogy más lányoknak írogatt elég szaftos dolgokat..meg még egy két dolog amit csak úgy nem tudok elfeledni még ha nagyon jó "magyarázattal" is jön. Ezek mikor felgyűlnek szinte mondhatom,hogy gyűlölöm,de mégis vele vagyok. Mert tud ő kedves,gondoskodó is lenni. Nem vagyok tisztában hogy mi is van,annyira szeretem,hogy nem tudom elengedni vagy a megszokás miatt van?

2016. ápr. 21. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

én úgy gondolom ez már inkább megszokás, ott van melletted, megszoktad, ha nincs ott hiányzik

az hogy szakítasz vele vagy nem az teljesen a te dolgod


végére egy kis kötözködés: nem tudom miért nem tudják manapság rendesen használni az aposztrófot, egyáltalán tudjátok mit jelent???

a magyarázattal szót nem kell bele tenni mivel tényleg magyarázattal jött neked...

2016. ápr. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azok a "magyarázatok" csak olyan magyarázatok. Inkább kifogás? Hogy írjam másképp?
2016. ápr. 22. 22:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Félek,hogy megbánom,ha szakítok,mi van ha hiba lesz,amit nem lehet kijavítani?:(
2016. ápr. 22. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:

értem, de kívülállóként nem tudok többet mondani és butaságot sem akarok :/

#1

2016. ápr. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. ápr. 23. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!