Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek elmondjam neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki hogy csalja?

Figyelt kérdés
Megtudtam hogy a legjobb fiú barátomat csalja a barátnője. Mindig is ilyennek gondoltam a csajt és nem is vagyunk jóban. Viszont én nem akarom elmondani a barátomnak, nem akarok aztan én lenni a kavaró, hisz úgyis kimagyarázza a csaj, de mégis nyomaszt a dolog, hisz látom mennyire szerelmes a fiú es boldog vele, nagyon rendesen viselkedik a lánnyal és már nagyon régóta együtt vannak közben a lány meg rendszeresen csalja az ő sulijában. Mit csináljak? Örülnék ha rájönne mi van, de nem általam..
2016. ápr. 23. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem a te párkapcsolatod -> nem a te dolgod -> ne avatkozz bele

(ezek az én elveim)

2016. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 beokay ***** válasza:
Honnan tudod hogy csalja? Muszáj valahogy elmondanod neki, akár egy levélben vagy titkos sms bármi..
2016. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Több ismerősöm is látta mással és kérdezték tőlem mi van velük..
2016. ápr. 23. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:

tehát nem tudod bizonyítani..

innentől inkább ne üsd bele az orrod.

2016. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
így van. Nem tudod bizonyítani. Hagyd rájuk ez az ő kapcsolatuk.
2016. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóval mindegyikőtök azt ajánlja,hogy a LEGJOBB barátjának ne segítsen? Van nektek barátotok????

Ez nem beleszólás, ez segítség. Joga van tudni és minél hamarabb kilépni egy ilyen kapcsolatból.....Vagy elnéznétek,hogy ez még menne hónapokig és a srác meg jóhiszeműen azt gondolja,hogy a barátnője hűséges jókislány?

Ez gáz.

2016. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó.. gondolj csak bele.. Ha nem tudod bizonyítani hiába mondod el neki. A szerelem már vakságig vezet.. Még lehet, hogy összeveszne a legjobb barátjával is emiatt.. Ha tudja bizonyítani mondja és ne hagyja de így semmi bizonyítékkal nem ér el az ég világon semmit.
2016. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!