Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúknak! Megmagyaráznátok mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak! Megmagyaráznátok mi jár kb a fejében?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyon jól kijovunk, ha egyutt vagyunk. Mielott osszejottunk volna, akkor sem logott nagyon fbn, de most sem ir fbn sem, smst sem, suliszunetben van, hogy egy hetig nem beszelunk, mert nincs fbn. Egy suliba járunk, csak más folyosón. Ha én nem megyek utánna, akkor egesz nap nem latjuk egymast... neha o is megkeres, talán hetente 2x... de ha egyutt vagyunk, nagyon kedves, virágot vesz mindig, stb... aggódnom kéne??? Kérlek fiúk.. komolyan nem értem, mi van a fejében...
2016. ápr. 24. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet érteni, kicsit hülye a srác...

Ha kapcsolatba vagytok érthetetlen számomra ez a viselkedés.

Kérdezz rá nála

2016. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Like23 ***** válasza:
Szerintem is vondd kérdőre mert ez nem normális. Jó nem aztmondom hogy lógjon egész nap a nyakadon de legalább minden második szünetben odakéne mennie. Az meg hogy nincs Facebookon lehet hogy nem függő de egy nap legalább egy órácskát beszélnie kéne veled. Szerintem kérdezd meg az a legjobb! Sok sikert!😊
2016. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. ápr. 24. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!