Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le ezt a beteges, brutális féltékenységet?

Figyelt kérdés

17 vagyok, a barátom 18. Még csak 1,5 hónapja vagyunk együtt, de ismerjük egymást lassan 3 éve.

Nekem ő a második komoly barátom, neki volt már több barátnője elöttem.

Az előző kapcsolatomban is éreztem hogy féltékeny tipus vagyok (az amugy a kölcsönös féltékenykedésre ment rá) de ez most olyan mértéket ölt, amit már én is képtelen vagyok elviselni.

Ő nem látja, mert nem mutatom előtte, de egyszerűen idegrohamot kapok ha mittudomen, latom hogy más lánnyal beszélget, vagy lájkolja a képét,stb, néha komolyan sírógörcsöt kapok ilyenkor. Ha nélkülem megy bulizni, a hajamat tépem annyira ideges vagyok, hogy mit csinál éppen, vagy kivel van...

Az előzö szakitás nagyon megviselt, annyira hogy korhazba kerültem pszichologushoz jártam, és most ugy erzem, ha elveszitenem ot, belehalnek.

Surgősen kell tennem valamit mert ez igy nem mehet tovabb, de nemtudok mit kéne , segitsetek kérlek.


2015. jan. 18. 01:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül egy "cseppnyi" önbizalomhiányod, illetve önértékelési problémád?
2015. jan. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs. Mindig sok fiu volt/van korulottem, es eleg helyrol kaptam azt a visszajelzest, hogy csinos es jo vagyok, es ezt sikerult is elhinnem, biztosan nem errol van itt szo.
2015. jan. 18. 01:15
 3/9 anonim ***** válasza:

másfél hónap?

fél évig simán ki tudod húzni a nélkül hogy rájönne innen menekülnie kell.

oszt be azt a fél évet és addig legalább legyél boldog.

2015. jan. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pedig bizalom nélkül nem működik ez az egész.

( mondjuk van olyan ember akiben egyszerűen nem lehet bízni..)

Szerintem nem lenne rossz ha elmondanád neki hogy sokszor ilyen problémád van, és segítsen ebben, nyugtasson meg, bókoljon neked... csak ő tud segíteni ebben, ha szeret majd kitalál valamit.

jobb ötletem nincs. nyugodj le, kár idegeskedni.

2015. jan. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valami oka lehet annak, hogy nem bízol abban, hogy elég jó nő vagy számára, hogy ne lépjen félre akkor sem, ha nincs veled.

Ismertem ilyet, egy jó barátot veszítettem el miatta.

Egyébként ezt a pasik többsége nem viseli el, szóval találd ki, mitől vagy ilyen, aztán oldd meg, ha boldog párkapcsolatra vágysz.

Igaz, hogy még fiatalka vagy, de mi lenne veled, ha távkapcsolatban élnél, mert a párod valamiért egy másik országban élne akár csak 1-2 évig?

2015. jan. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Minden okom megvan/meglenne ra pedig, hogy bizzak benne, mert o egyszeruen tokeletes, nem egy uresfeju szepfiu, van esze, es nagyon nagyon rendes, nagy szive van, es tudom hogyha esetleg arrol lenne szo hogy massal akar lenni, akkor elobb tisztazna velem.

Szoval O tokeletes, es megsem megy...

2015. jan. 18. 01:21
 7/9 anonim ***** válasza:

kezdj már most pszihóhoz járni. egyrészt, hogy megtaláljátok a féltékenységed okát, és le tudd győzni, vagy ha ez nem sikerül, akkor már előre felkészülni a szakításra, mert ha kitörsz, akkor nem hinném, hogy sokáig el fog viselni. bár ez pasifüggő.

az én exem 5 évig folyamatosan fortyogott, és a 3. kitörésénél amikor kijelentette, hogy nem bírja tovább amit csinálok vele, és elköltözik mondtam, hogy akkor ennyi volt. és hagytam elmenni. kicsit csodálkozott, azt hitte, hogy megint szaladok utána, de nem....

2015. jan. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Keresd meg ezt a könyvet: Paul Hauck - A féltékenység

Olvasd el. Nekem sokat segített, igaz későn.

2015. jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen vok
2015. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!