Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fogadjam vissza vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjam vissza vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

18 eves gimis vagyok, egy 16 eves sracot nagyon megkedveltem. En a korkulonbseg miatt nem igazan akartam a dolgot koztunk komolyabbra venni, aztan megis belementem. (O akarta jobban a dolgot) Megpeobaltuk. Masnap reggel azzal fogadott h valami gatolja, de csak magyarazkodott. Fakepnel hagytam, ra 2 ora mulva pedig irt, hogy hulye volt nem ugy gondolta stb.Hosszas gyozkodes utan belementem a folytatasba, aztan egyik nap, en is ereztem, hogy reszemrol valami nem oke (elozo kapcsolatom) es az overol is, de o nemtudta megmagyarazni miaz. Este, azt mondta nem tud ram csak baratkent tekinteni es sajnalja de nem akar kihasznalni. Masnap, suliban ra sem neztem este pedig irt, hogy nemtudja hogy volt ilyen vadbarom es iszonyatosan elbaszta, meg hogy kifogas volt az hogy csak barazkent tud ram nezni mert felt hoggy nem tudja nekem megadni amire szuksegem van es hogy felt hogy elveszit miutan belemszeret(?!).

Atlatszo sablob szoveg. Nemtudom mit tegyek. Nagyon kedvelem, de nem egy targy vagyok amit levehet a polcrol ha kedve van. Szerintetek?



2016. márc. 11. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg csak fél belekezdeni. Ő fiatalabb ezért kevesebb is a tapasztalata.A fiúk meg eleve lassabban érnek.. :D

Szerintem csak nem akar csalódást okozni neked.. különben miért írna mindig? :)

Tapasztalatból írom xd (én 20 vagyok barátom 17)

2016. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok.. :)

Még annyi, hogy a miénk viccesebb mert mindketten megkedveltük a másikat, de mi is ezt csináltuk mint ti.. hogy mégse... meg jajj kapcsolat... korkülönbség..

Aztán egyszer elmentünk sétálni, kicsit ittunk is előtte.. megbeszéltük, hogy nem fogunk annyit ölelkezni mert ezt csak azok csinálják ennyiszer akik együtt vannak és ez így nem jó.. maradjunk barátok. majd kínos csend... aztán megkérdezte, hogy megcsókolhat-e? ééés azóta együtt vagyunk.. :)

Szóval tényleg csak annyi, hogy hogyha kedvelitek egymást, és neked tetszik a fiú akkor ne félj hiszen nincs mit vesztened..

2016. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!