Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az arcom miatt nem barátkoznak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az arcom miatt nem barátkoznak velem?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és alig vannak barátaim.A legtöbb korosztályombelinek iskolába és azon kívül is rengeteg ismerőse van én meg gyakran egyedül kullogok mindenhova.Nem vagyok se bunkó se nagyképű, sőt.Sokan mondják hogy maga az arcom olyan lenéző.Tényleg ezzel lehet a baj?Az arcom olyan csúnya hogy elriasztja az embereket?

2016. ápr. 30. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk? Nem látjuk az arcod.
2016. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha valakitől megkérdezed nem fogja a szemedbe mondani hogy igen. Egyébként lehet nincs semmi probléma az arcoddal, rengeteg dolog befolyásolja a társasági életed. Csak legyél ápolt, tiszta, és ha ez megvan akkor legyen jó a megjelenésed. Ja és ne tölts fel magadról képet ha valaki kérné esetleg.
2016. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Érdekelne az arcképed.

Komolyan.

Ha gondolod, akkor küldj priviben egy képet :)

Én ezt nem tudom felfogni, hogy valakinek az alap arcszerkezete hogy lehet lenéző/milyen az.

2016. ápr. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kép nélkül nehéz megmondani mit sugall az arcod,de nem hinném hogy az a baj,én se vagyok menő nincs sok barátom pedig lehetnék kinézetre az a tipikus minden lánynak kellő mostanában fiú de én nem olyan vagyok (belül)... 16/F
2016. ápr. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia írj privátot nem hiszem el ezt :o
2016. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Firedoom ***** válasza:
Na erre én is kivancsi vagyok. Ha nem volt meg eleg akkor küldhetsz.
2016. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem az arcoddal lehet a gond hanem a kisugarzasoddal es esetleg azzal hogy magadnak valo vagy. De ezt se tudom biztosra mondani mert nem ismerlek.
2016. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16 éves extra csúnya lány vagyok. Mindenkivel jóba vagyok az osztályból,sok barátom van. Az másik történet,hogy tetszeni nem tetszem senkinek,de a rondaságom nem akadályoz a barátkozásban! Szóval nem az arcoddal lesz gond,hidd el!
2016. ápr. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szereted a kolbászt ?
2016. ápr. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is külggy képet!!!!
2016. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!