Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tud segiteni valaki? 2 héten...

Tud segiteni valaki? 2 héten belül születik a babánk, együtt szeretnénk aludni hármasban, de a férjem annyira horkol hogy nem lehet mellette megmaradni. Se orrtapasz se spray nem használ. Mit lehet még tenni? Van rá valamilyen gyógymód?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A horkolás nem nagyon kezelhető külső szerekkel. Ált. orrsövényferdülés okozza, amit meg lehet műtettni. Hát , az én férjem (meg én is) néha tisztességesen horkol :), de ha egy baba mélyen alszik , az ilyesmire abszolút nem riad fel.Legalábbis nálunk. Megoldás lehet az is, ha külön csináltok neked és a babának helyet.(ha van rá lehetőség)

2009. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a férjem horkol, megkérem, hogy forduljon az oldalára. Az szokott működni. Úgy jobban kap levegőt.
2009. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a babót az első 3 hónapban nem zavarják a külső zajok, sőt mi azt tapasztaltuk hogy a monoton zajok- kézimixer, porszívó, HORKOLÁS- pillanatok alatt elaltatta

3 hó után már más volt de az még odébb van

most csak élvezzétek az édes hármast:)

2009. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ugyanebben a cipőben járok. Nálunk 4 hét múlva érkezik a Manó és elképzelésem sincs, hogyan fogok aludni ezután. Eddig füldugót használtam, de az a Csöppség érkezése után kilőve. Abban bízom, hogy a férjem is éberebben fog aludni, akkor talán nem horkol majd annyira. Kitartás és ha felfedezel valami tuti módszert, megoszthatnád velem is.
2009. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen hallottam hogy a babát nem zavarja, legalábbis az elején, főleg hogy már odabent is hallhatta mikor aludtunk. Viszont engem zavar, és olykor a füldugó sem segít, az oldalra fordulás sem, semmilyen spray,tapasz, vagy bármi... tehát én nem tudok aludni, pedig annyira szeretnék 3-asban :(

Tud valaki információt horkolás elleni műtétről?

2009. aug. 27. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!