Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert van az h a baratom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az h a baratom napokig hanyagol?

Figyelt kérdés

A lenyeg h o sportolo es raadasul meg valogatott is+most voltak a Vb-n(megnyertek)

Mialatt kulfoldon tartozkodtak meg stb. abban a 2 hetben majdnem minden nap beszeltunk, kiveve az utolso 2 napot, mikor nem kaptak visssza/nagyon keson a telefont😁Eztel ugy voltam h oke, mert masnap irt is nekem😊mondta h nagyon hianyoztam meg h szeret, megbeszeltuk mikor talkozunk😍

Csak mivel o am kolegista is, igy most kivetelesen haza ment hetvegere😌Es ma van 3. napja h nem beszeltunk..(azert nem irok ra, mert utoljara am en irtam +korhazba kellett mennem(am errol o nem tud) es ugy fura lenne h en irok..)

Azt mondta h mig otthon tartozkodik horgaszni megy😄reszemroo ezzel semmi baj, de a kapcsolatunk nagyon elejen ez nem akadajozott abban h beszeljunk..most leszunk 1eve egyutt amEn mindenben probalom tamogatni, kiallok mellette, lelkesiteni a dolgaiban meg minden..de nagyon rosszul esik h hanyagol..(utolso beszelgetesben is irta h szeret meg minde, szoval ezert nem ertem)

Tudom h kikapcsolodara vagyik meg minden..de rossz erzes h nemtudok a szerelmem felol😢

Am atlagban heti 1 max 2x nem tudunk egyeb okokbol beszelni sajnos...

Szerintetek mit csinaljak?😔

Valaszokat elore is nagyon koszonom😘

17/L


2016. máj. 3. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Velünk is így van. Sajnos nem beszélünk minden nap... Csak nálunk a barátnőm nem tud írni folyton. De ha úgy nézed, annál jobb mikor ír, mert már nagyon vártál rá :)
2016. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tyuuuha 3 napja nem ír, mert horgászni van, kikapcsolódik kicsit. Nem olyan nagy gond ez, SZERINTEM.
2016. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez vele jár. Viszont ha ezt problémának érzed akkor hamarosan vége lesz a kapcsolatotoknak. Ha a focista karrier jön akkor még több probléma...mérlegelned kell mennyire szereted.
2016. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!