Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mi ezz? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi ezz? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány akit az iskolába ismertem meg. Igy beszélgetünk együtt ha valami olyant csinálok ami neki nem tetszik az baj es ha nekem csinál valami olyat ami nekem nem tetszik ne szolitsam meg mert en vagyok a hibás. Szokot iskola utána fell joni hozám. Szoktam venni meki chipset,fagyit. Be vallotam neki hogy szeretem azt mondta hogy hogy o nem erez semmit meg osztotam kozbe a tizoraimat o csak barátként tekint rám. Volt olyan hogy nem szoltunk egymashoz es kerultuk egymast ez 1honap volt de o nem birta. Es kereste a társaságom. Nem ertem ezt pls segitsetek sokan ellore is köszönöm ;)

2016. máj. 3. 10:20
 1/6 anonim válasza:
76%
Ez egy kérdés
2016. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es meg azt hogy mit csinajak hogy o is tobbet erezen?
2016. máj. 3. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Te a lány viselkedését nem érted,én meg azt nem értem amit leírtál.

Ha azt mndta,hogy nem tetszel neki,de nem bírja a társaságod nélkül akkor csak nagyon jó barátként tekint rád.

2016. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Picúrbaba3201 válasza:
a szerelem olyan emberi érzelem, amely nem a résztvevők saját akaratán múlik,tehát nem tudod befolyásolni. te add önmagad ,ha beléd szeret szerencséd lesz és talán jól meg is lesztek,de ha mégsem engedd el.
2016. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát attól,hogy keresi a társaságod az még nem jelenti ,hogy tetszel neki én is így vagyok a fiú barátommal keresem a társaságát ,mert szeretek vele lenni de többet nem érzek iránta..Amikor összevesztem vele egy hét után bocsánatot is kértem, mert mint barát hiányzik..
2016. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak fontos vagy neki mint barátként
2016. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!