Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne gondolnom (kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balixde kérdése:

Mit kéne gondolnom (kicsit aggódom)?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki bejön nekem, elvileg én is bejövök neki (nálam fiatalabb), és mostanában csak órákkal később, vagy másnap ír vissza. Nem tudom, hogy mit csináljak, csak várok türelmesen, ugyanis félek ha elkezdek írosgatni neki azt tolakodásnak veszi.

18F



2016. máj. 8. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy dolga van vagy már nem érdekled. 17/f
2016. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha nagyon bejönnél neki, akkor egyből visszairna. Lány vagyok és velem úgy van,hogy ha valaki tetszik alig várom hogy irjon és egész nap a telefonomat bámulom.

De az is lehet lehet h egyszerűen nincs ideje.

Szerintem kérdezz rá,hogy mi a helyzet. 16L

2016. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Van egy aktuális sztorim, szinte koppra ugyanez volt a szituáció. Írj ram ha érdekel :)
2016. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha érdekelnéd, visszaírna. Akár csak annyit, hogy most dolga van és x idő múlva ír!

27/n

2016. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!