Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottam a barátnőmmel és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel és mindenki ellenem van. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Egy hete szakitottam vele. Az ok azert volt mert szerintem tobbet volt a baratjaival mint velem. Ezt megmondtam neki es o erre nem irt vissza nekem. Utanna felmergedtem ra es ennse irtam neki, tobb mint egy het utan alig beszeltunk es o nem is keresett. Egyszer nem mondta hogy szeret. En ezt meguntam es szakitottam vele. Hirtelen mindenki ellenem lett hogy mekkora bunko vagyok. Most o direkt az en barataimmal lett joba hirtelen es ez engem nagyon idegesit. Direkt teszi magat elottem. Nem tudom mit kene csinalnom? Velemenyek? Tenyleg en vagyok a hibas?

2016. máj. 8. 22:25
 1/4 theweeknd ***** válasza:
100%

Inkább gyerekesek vagytok mindketten. Már bocsi, de nekem ebből az jön le, hogy megsértődtél rá, ő pedig rád, majd te mégjobban és szakítottál vele, ahelyett hogy normálisan megbeszéltétek volna a dolgot.


Amúgy kicsit azért adok neked igazat, mert ha tényleg elhanyagolt akkor jogos a felháborodásod, viszont a megoldásotok... :DDD

2016. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer sem mondta, hogy szeret, akkor miért voltál vele? 0.0
2016. máj. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy hibás.

Ő egy ribnc...

Az én exemmel is hasonló volt. Ellenem fordította a barátnőit akikkel jóba voltam.

És mikor felhoztam neki azokat hogy nem érezteti velem hogy szeret meg nem találkozik velem akkor tagadott mindent,mentegetőzött és ráadásul engem állított be mindig hülyének.

Ha a barátaid meg ellened fordultak akkor nem is voltak a barátaid...

2016. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez most olyan hogy egyik csaj ismerősöm akit 4 éve nem láttam rám írt hogy pont itt van a városba ha van kedvem találkozhazzak velen találkpztam vele elejen jól elvoltunk jot beszeltünk aztán elmentünk bulizó helyet keresni az utcán meglátott 3 fiut és engem meg elhanyagolt velük kezdett társalogni elején azok a fiuk kirögték hogy csak úgy megszólitotta őket én fogtam magam és hazamemtem másnap ráirtam es azt mondta hogy egyikkel találkozni fog és az az érdekes hogy ahonnan jött ott van egy barátja
2016. nov. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!