Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Nem tudom elfelejteni!

Figyelt kérdés

A kérdés: -hogyan érhetném el hogy újra szerelmes legyen?

-mit tehetnék, hogy gondolja hogy meg lehet javitani a kapcsolatunkat?



A barátommal 11 hónapig voltunk együtt, de az utolsó 1 hónapba nagyon sokat veszekedtünk, 1 hét szünet is volt és onnantól egyik probléma után jött a másik. Ő úgy érezte megfolytom, én szabadabbra engedtem, mire ő flörtölt egy lánnyal.. Így érthető volt a féltékenykedés, keveset találkoztunk, (olyan heti 2x néhány órát) mert a barátaival volt inkább ), flegmán beszéltünk egymással, az utolsó hónapb már szex se volt.. Végül annyira elhidegültünk egymástól hogy szakított velem, mondván hogy ő már nem szerelmes, már csak barátilag szeret meg hogy nem akarja hogy szenvedjek miatta, nem akar megbántani meg az ilyen szakítós szövegek...ö már nem akarja megpróbálni...

Próbáltam elfelejteni, olyan fiúval beszélni aki romantikus flörtölgettünk( persze egyikünk sem vette egymást komolyan,)

De nagyon idegesítő volt pedig én romantikus alkat vagyok az ex barátombol viszont ezt hiányoltam. Mikor látta hogy mit irt a fiu.. Akkor ö azt irta hogy 'fáj kivül belül' (pedig azt mondta nem szeret már ugy mint régen)



#beszélgetés #szerelem #Párkapcsolat tanács
2014. júl. 9. 04:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól, mert nem olyan a kapcsolat mint volt, érzelmek még lehetnek. A szakítás fáj, de nem működne tovább ez a kapcsolat szerintem. Inkább keress mást, és ő is. De ha fenntartjátok azt hogy beszéltek, még szakítás után is akkor nem fogtok tudni továbblépni.
2014. júl. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy valaki el tudjon felejteni valakit, idő kell. Ezt az időt, bármilyen fájdalmas is, ki kell várni, és nem kell másokkal flörtölgetni addig, az nem old meg semmit. Viszont vannak lelki elsősegély telefonok, őket hívhatod, vagy írd ki magadból, vagy beszélj róla a barátnődnek, aztán úgy fél-egy év múlva már el fogod felejteni. Ez a fiú nem szeretett téged, nem is volt szerelmes, csak te. És szép tőle, hogy inkább otthagy, mert látja, hogy te sokkal jobban szereted, mint ő tudna.
2014. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!