Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy egy szemét köcsögö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy egy szemét köcsögök k*rva vagyok, és jelenleg rongálás is, de nem tudom elfelejteni. Tanács?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akinek a pasijába egy éve bele vagyok esve, ők csak 3 hónapja járnak. A pasijaval legjobb barátok voltunk, aztán egyik nap egyszer csak lesmárolt, miközben dumaltam. Erre megszeppentem. Kiderult hogy ő is belém volt esve. És (bár szégyellem nagyon) rendszeresen csókolóztunk meg szórakoztunk. Szex nem volt. Ezelőtt kicsivel volt egy kapcsolatom, és azexem egy afféle bizalmasom volt, így elmondtam neki. Erre ő elmondtam a csajnak ( akiről mellesleg köztudott volt hogy csalja a pasit.) A sráccal a megcsalásról beszélgettünk, amikor azt mondta : "ő nem csal meg senkit, a fejében szakít az aktuális barátnőjével, aztán összeadja újra magukat fejben. Ez teljesen letaglozott. Tudom hogy hülyén hangzik de aztgondoltam, hogy legalább kockáztat értem. De ezekszerint a fejében semmi jelentősége m nem volt. Ezután azt mondta, hogy sose volt szerelmes a barátnőjébe , hanem miután kiszeretett belőlem, beleesett egy csajbaés öt próbálja elfelejteni, és a barátnőm és én csak azért vagyunk hogy eltereljuk a figyelmét a csajról. Aztán a barátnőm szakított (olyannal lehet akivel megcsalod a pasid?) a szeretojevel elmondtam a pasijaval hogy tudja hogy mi van köztünk, és a pasi azóta haragszik rám mert elmondtam valakinek hogy kavarunk . Azt hogy csak elterelésn ek van, nem mondtam el a csajnak. De jóban vagyunk. Nagyon. A pasi meg szoba se áll velem.
2013. márc. 26. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez a pasi egy nagy kretén. Hagyd a fenébe.
2013. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, hogy debil vagyok, de kétszer kellett elolvasnom, hogy felfogjam. Remélem, hogy érkezik majd olyan válasz, hogy "Terhes vagy.". :D

A tanácsom pedig az, hogy nőj fel, és lépj ki ebből a szappanoperából!

2013. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem rongálás.... Roncs. Telefonbill. Automatikusan javítja a cuccait.
2013. márc. 26. 21:11
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kretén, de valahogy mindig tudja (szinte) hogy mit kell mondani egy lánynak. Mindig azt mondja, amire a lány. vágyik hogy mondja. És különleges. Nincs benne semmi hétköznapi. Nem unalmas. És amúgy jó pasi is.
2013. márc. 26. 21:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem unalmas, jó pasi...trallalala... Csak kár, hogy egy csélcsap szélhámos! :D
2013. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! ne haragudj tanulj meg szelektálni, mert a saját exedet sem ismered, miért kell elmondani mindenkinek mindent, kár volt bekavarni az egészbe, ha nem tetted volna, lehet másképpen alakul, de ezt már nem tudj meg senki N
2013. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az exem eddig soha senkinek nem mondott el semmit, de most kiderült, hogy féltékeny volt...... Bevallottan. Én azthittem hogy csak barátok vagyunk, közös megegyezés volt a szakítás, bár én kezdeményeztem.

Tudom hogy szélhámosság, ez a legrosszabb. Akkoris szeretem. A

2013. márc. 26. 21:24
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Terhes vagy!
2013. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 8


Na végre, erre vártam! :DDD

2013. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mendika ***** válasza:
Kicsirigó, ezt jól benézted...keress valami normális tagot, már ha létezik olyan.. ezt meg verd tarkón egy husánggal!
2013. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!