Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14-18 éves lányok ti összejönn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok ti összejönnétek egy 21 éves pasival?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 18:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15 vagyok es epp egy 21 evessel kavarok:D
2016. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Simán:) 17/L
2016. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#11: És erre tényleg ilyen büszke vagy??

Gondolom, te is magát érettnek tartó 15 éves vagy.

2016. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Es neked mi kozod van hozza?:Digen kepzeld erettnek tartom magam a koromhoz kepest.
2016. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
15 evesen miert akarsz egy 21 evessel kavarni? Menj inkabb legozni meg babazni :D
2016. máj. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
kit érdekel, hogy hány éves vagy? nem a koroddal jönnek össze hanem veled
2016. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Egy jó felfogású 21 éves fiú, nem egy gyerekkel fog kavarni. Még a végén pedonak titulálják :-D
2016. máj. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Francin válasza:
Akkor elmondom a saját véleményemet. Nagyon ostoba felfogása van annak aki megítéli egy párról ha van köztük "pár" év. Én 17 vagyok, a barátom 29. A párkapcsolatunk tökéletes, most leszünk egy évesek. Mondhatják persze hogy még változhat ez, hülye kis csitri. Ezt megcáfolnám. Nagyon tapasztalt, művelt, és érett vagyok, ő természetesen magasabb szinten van ilyen kérdésekben. A lelkitársam, és senki nem viseli olyan jól a gondomat mint ő. Az ugyanúgy rá is igaz. A határokat tiszteletben tartja, és mivel én vagyok a fiatalabb, én szabom meg. A szüleim imádják, és mindd egyetértünk hogy nála jobbat soha nem találnék. Gyönyörűen udvarolt, akkor is, ha próbára tettem. Én sajnálom hogy a korosztályomban a lányok teherbe esnek, és hogy semmi udvarlás nincs a mostani generációban. Én csak azt mondom, hogy mindenki irigyli hogy normális szerelmi kapcsolatom van, és nem olyan, mint amilyenben ők vannak. Tisztelet a kivételnek, vannak normális tizenéves fiúk most is, de az életben nem jönnék össze egy velem kb egyidőssel. Szerintem igenis lennie kell korkülönbségnek, hogy a tiszteket meglegyen a felek közt.
2016. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jesszus utolsó sírok.Szégyen.
2016. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 P-ter válasza:

A rövid válaszom: nem. A hosszabb: ennyire fiatalon ez nagy korkülönbség, pl. 7 év rengeteg, az egyik már dolgozik, másik még általánosba jár. Az is szempont, hogy a beteljesült párkapcsolat szex-szel jár, de ez esetben a kandúrt lecsukják érte :DDD Az meg más kérdés, ha megtenné, az bizonyítvány lenne róla is, éretlenül gyümölcsöt sem fogyasztunk...


Külön vicces a válaszadóknál, mikor 14-18 éves lányok bizonygatják magukról, hogy már érettek. Én is pont ezt hajtogattam magamról ennyi idősen, és későbbről visszatekintve kristály tisztán látszik az ellenkezője :D


Szóval 16 év alatt szerintem nincs is értelme a kérdésnek, a túl nagy korkülönbség nem feltétlen kizáró ok, de azzal tisztában kell lenni, hogy eltérő korban eltérő problémakörökkel küzdenek az emberkék. Az egyik azon izgul, hogy doga lesz, a másiknak meg pl munkahelyi gondjai vannak, bazira nem fogják egymást megérteni, egymásnak segíteni tudni.

2016. máj. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!